3. veljače 2018.

LIMAČI U10: NŠ MALA SUBOTICA-NŠ MEĐIMURJE 2-5(2-4)

Nakon trećeg kola natjecanja u Zimskoj ligi Limači U10 doživjeli prvi poraz.....

U trećem kolu zimske lige LIMAČI U - 10 odigrali smo vrlo dobru utakmicu sa vršnjacima NŠ MĐIMURJE. Iako nas se okupilo samo 6 igrača  ( opravdanje  bolest) sam početak susreta nije nam dobro počeo. Tako smo u prvih 9 minuta igre primili nepotrebno ( neslanaženje u igri ) 4 pogotka koji su na kraju odlučili pobjednika. Postepeno smo se dizali u igri i do poluvremena postigli 2 pogotka i to golovima Bašek I. i Tomašek M.I smanjili omjer na 2 -4 na poluvremenu , iako u tom dobrom djelu igre propustili smo poravnati rezultat jer prilika je bilo. Drugo poluvreme potpuno ravnopravna igra sa prilikama na obije strane ali zbog umora ( mali broj igrača ) nismo uspjeli postići još po koji pogodak ,već smo u jednoj kontri primili pogodak za konačnih 2 - 5 .Treba pohvaliti sve igrače na dobroj igri koji su dali sve od sebe i nisu razočarali.
Za NŠO MALA SUBOTICA igrali su : Horvat T. - Bašek I. - Cirkvenčić V. - Hertl N. - Švenda T. - Tomašek M.