29. kolovoza 2016.

LIMAČI U10 PRVI NA MINI-TUIRNIRU U SLAKOVCU

U nedjelju prijepodne igrači kategorije  U – 10 NŠ Općine Mala Subotica su sudjelovali na mini turniru na igralištu NK Sloboda u Slakovcu u organizaciji NŠ Dunjkovec/Slakovec.

U kategoriji U – 10 prijavljene su tri ekipe te se igrao liga sistem. Sve utakmice igrale su se 2 x 20 minuta .
Nogometna škola Općine Mala Subotica  osvojila je 1. mjesto sa maksimalnim učinkom.
Za NŠ Općine Mala Subotica kategorije U-10 igrali su  :
Toplek Marko, Baksa Filip, Jančec Niko, Drvenkar Noel, Taradi Matija, Juras Luka, Švenda Deni, Vlah Bruno, Švenda Tino, Horvat Tin, Vrbanec Karlo, Bašek Ivan, Baksa Luka, Drvenkar Moreno
Rezultati :
NŠ Općine Mala Subotica  – NŠ Strahoninec 3 : 1

Strijelci :  Švenda Tino  1 : 0
                Niko Hertl      2 : 0
                Bruno Vlah    3 : 1

Čvrsta i borbena utakmica u kojoj smo kontrolirali rezultat i igru od samog početka. Igralo se većinom na protivničkoj polovici sa visokim presingom na protivničku obranu te protivnička ekipa jednostavno nije mogla iznijeti loptu na našu polovicu igrališta.
Nakon velike pogreške naše obrane u drugom poluvrmenu NŠ Strahoninec pokušala je nakratko prokrenuti rezultat te probala izjednačiti i vratiti se u utakmicu ali smo u vrlo kratkom periodu povisili rezultat na 3 : 1 . Velika je šteta što naši igrači nisu iskoristili sve prilike.
NŠ Dunjkovec / Slakovec   –  NŠ Općine Mala Subotica  –  1 : 2

Strijelci :   Bruno Vlah    0  : 1
                 Niko Hertl      1  : 2

Fizički vrlo zahtjevna utakmica jer osim sparine i velike vrućine našim igračima je ovo 4 utakmica u proteklih 7 dana te druga po redu utakmica isti dan na turniru.Nakon viskog tempa u prvoj utakmici nismo mogli održavati tu razinu trke ali su dečki to nadoknadili borbenošću i karakterom te pobjedili domaćina kojem je ovo bila prva po redu utaknmica i bili su odmorniji u odnosu na naše dečke koji su već odigrali 40 minuta po stavarno velikoj vrućini i sparini.Prvo poluvrijeme završava rezultatom 1 : 1 i ono što je bitno spomenuti vrlo malo prilika na obje strane. Početkom drugog poluvremena odmah smo poveli na 2 : 1 te praktički cijelo vrijeme igrali na protivnički gol. Nažalost naši napadači opet kao i u prvoj utakmici nisu bili maksimalno koncentrirani, vjerojatno zbog umora pa se rezultat nije mijenjao. Vrlo je važno spomenuti da su svi naši dečki na turniru igrali taktički i tehnički odlično, sa puno zalaganja i borbenosti te su nam ovaj put brojne izmjene dale prednost u odnosu na protivničke ekipe jer smo zahvaljujući rotaciji velikog broja igrača mogli kvalitetno odigravati utakmice i postizati sjajne rezultate unatoč velikim fizičkim zahtjevima unatrag sedam dana.