27. travnja 2017.

LIMAČIMA POBJEDA U PRIPREMNOJ UTAKMICI U PRIBISLAVCU

Još jedna pripremna utakmica u nizu naših Limača U10...

U prvom poluvremenu naši igrači promašili su nekoliko vrlo izglednih prilika , igralo se samo na gol domaćina, NK Poleta, čiji su igrači vrlo dobro i organizirano igrali obranu. Prvo poluvrijeme završava 0 :0.
U drugom poluvremenu raspoloženiji naši igrači, puno konkretniji u napadu te u drugom poluvrmenu postižemo 5 pogodaka.
Veseli nas da je ovo 4 utakmica naših igrača u nizu bez primljenog gola, znači da u obrambenom djelu igre napredujemo ali u poboljšanju igre u ofanzivi imamo prevelikih oscilacija te nas u tom segmentu čeka još puno posla - treninga.