5. svibnja 2017.

LIMAČIMA POBJEDA U PUŠĆINAMA

Pobjedom u Pušćinama Limači U10 nastavljaju sa  nizom odigravanja trening utakmica....

Vrlo interesantna utakmica , su puno trke i obostrane borbenosti igrača.Utakmica sa puno promašenih prilika i rezultatskog preokreta. Naime naši igrači uspjeli su promašiti osim nekoliko vrlo, vrlo izglednih prilika sa 2 - 3 metara od protivnićkog gola još i dva jedanaesteraca. Zabili smo si čak i jedan autogol ali unatoč svemu tome vodili smo rezultatom 1 :2 i 2 :3 , da bi u drugoj polovici 2.poluvremena čak gubili 5 : 3  te smo na kraju pobijedili 5 : 7.
Isprobali smo nekoliko sutava igre i rotirali igrače na novim pozicijama te smo zasigurno dobili nove vrlo korisne informacije vezane za obrambeni dio momčadi ali i za daljnji rad.  Osim dodatnih informacija stekli smo i dodatno iskustvo, pozitivnog - upornosti do posljednje minute trajanja utakmice ali i  negativnog iskustva - podcjenjivanje protivnika.