MLAĐI PIONIRI U13

Osoblje

    Ime Poslovi Telefon Godine Ekipa Sezona
Lacković Edi TRENER 099/415-5553 24 MLAĐI PIONIRI U13 2019/2020

 

Igrači

    Ime   Pozicija Godine Ekipa Sezona Datum rođenja PL GLS
Placeholder Toplek Stjepan 12 MLAĐI PIONIRI U13 2019/2020 2. studenoga 2007. 0 0
1 Horvat Tin VRATAR 12 MLAĐI PIONIRI U13 2016, 2017/2018, 2018/2019, 2019/2020 23. travnja 2007. 8 0
3 Juras Luka VEZNI 12 MLAĐI PIONIRI U13 2016, 2017/2018, 2018/2019, 2019/2020 13. veljače 2007. 9 1
3 Žvorc Noa STOPER 10 MLAĐI PIONIRI U13 2019/2020 12. prosinca 2008. 9 3
4 Drvenkar Moreno LIJEVI BOČNI 12 MLAĐI PIONIRI U13 2016, 2017/2018, 2018/2019, 2019/2020 1. studenoga 2007. 1 0
4 Horvat Fran VEZNI 10 MLAĐI PIONIRI U13 2018/2019, 2019/2020 15. svibnja 2009. 9 0
5 Hertl Niko NAPADAČ 12 MLAĐI PIONIRI U13 2016, 2017/2018, 2018/2019, 2019/2020 20. ožujka 2007. 9 2
6 Tomašek Marko DESNI BOČNI 11 MLAĐI PIONIRI U13 2016, 2017/2018, 2018/2019, 2019/2020 22. listopada 2008. 9 2
7 Horvat Patrik VEZNI 12 MLAĐI PIONIRI U13 2016, 2017/2018, 2018/2019, 2019/2020 14. siječnja 2007. 7 3
8 Marušić Mihael VEZNI 10 MLAĐI PIONIRI U13 2019/2020 18. studenoga 2008. 7 0
9 Zadravec Jakov VEZNI 11 MLAĐI PIONIRI U13 2016, 2017/2018, 2018/2019, 2019/2020 18. listopada 2008. 9 17
11 Piknjač Martin DESNI BOČNI 9 MLAĐI PIONIRI U13 2019/2020 21. studenoga 2009. 9 0
12 Kerovec Noa NAPADAČ, VRATAR 11 MLAĐI PIONIRI U13 2017/2018, 2018/2019, 2019/2020 16. veljače 2008. 4 0
13 Cirkvenčić Vinko VRATAR 11 MLAĐI PIONIRI U13 2016, 2017/2018, 2018/2019, 2019/2020 26. travnja 2008. 9 0
17 Mesarić Sven VEZNI 11 MLAĐI PIONIRI U13 2018/2019, 2019/2020 1. siječnja 2008. 9 0
20 Žinić David LIJEVI BOČNI 11 MLAĐI PIONIRI U13 2016, 2017/2018, 2018/2019, 2019/2020 4. travnja 2008. 9 0
21 Ružić Jeronim STOPER 11 MLAĐI PIONIRI U13 2019/2020 2. prosinca 2007. 3 0
22 Lovrenčić Dario 11 MLAĐI PIONIRI U13 2019/2020 8. rujna 2008. 9 0

 

Susreti i rezultati

Datum Mjesto   Protivnik Natjecanje Rezultat
19 kol., 21:30 A Placeholder NŠ OPĆINE D.KRALJEVEC/GORIČAN KVALITETNA LIGA U17 0 - 3
26 kol., 15:26 H Placeholder KVALITETNA LIGA U17 1 - 4
31 kol., 15:02 A NŠ SLOGA Čakovec KVALITETNA LIGA U17 0 - 1
02 ruj., 17:33 H Placeholder NŠ PETICA KVALITETNA LIGA U17 2 - 2
09 ruj., 10:00 A Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU KVALITETNA LIGA U17 0 - 3
16 ruj., 15:00 A Placeholder NŠ OMLADINAC/SLOBODA(M) KVALITETNA LIGA U17 2 - 3
23 ruj., 10:00 H NK NEDELIŠĆE KVALITETNA LIGA U17 11 - 0
30 ruj., 10:00 A NK MEĐIMUREC Dunjkovec-Pretetinec KVALITETNA LIGA U17 1 - 4
07 lis., 10:00 H Placeholder KVALITETNA LIGA U17 4 - 0
14 lis., 10:00 A Placeholder NŠ GRANIČAR/VIDOVČAN KVALITETNA LIGA U17 0 - 5
21 lis., 10:00 H NK MLADOST KOMET KVALITETNA LIGA U17 3 - 0
31 ožu., 10:00 A Placeholder NK DINAMO Domašinec KVALITETNA LIGA U17 2 - 0
07 tra., 10:00 H NŠ SLOGA Čakovec KVALITETNA LIGA U17 0 - 0
14 tra., 10:30 A Placeholder NŠ PETICA KVALITETNA LIGA U17 0 - 3
21 tra., 10:00 H Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU KVALITETNA LIGA U17 1 - 1
28 tra., 10:00 H Placeholder NŠ OMLADINAC/SLOBODA(M) KVALITETNA LIGA U17 9 - 1
05 svi., 10:00 A Placeholder NK NEDELIŠĆE KVALITETNA LIGA U17 1 - 4
16 svi., 17:30 A Placeholder KVALITETNA LIGA U17 1 - 13
26 svi., 10:00 H Placeholder NŠ GRANIČAR/VIDOVČAN KVALITETNA LIGA U17 14 - 0
31 svi., 10:00 H Placeholder NŠ OPĆINE D.KRALJEVEC/GORIČAN KVALITETNA LIGA U17 1 - 1
12 lip., 20:00 H Placeholder NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S) KVALITETNA LIGA U17 2 - 2
17 lip., 10:00 A NK MLADOST KOMET KVALITETNA LIGA U17 0 - 3

Susreti i rezultati

Datum Mjesto   Protivnik Natjecanje Rezultat
07 tra., 08:45 A NK VARTEKS Varaždin DRUGA NL-ZAPAD 1 - 0
14 tra., 10:00 A Placeholder NK DINAMO Domašinec DRUGA NL-ZAPAD 3 - 3
20 tra., 11:00 H Placeholder NK SLOBODA Varaždin DRUGA NL-ZAPAD 0 - 2
27 tra., 11:00 A NK MLADOST KOMET DRUGA NL-ZAPAD 1 - 0
05 svi., 11:00 H Placeholder NK LEPOGLAVA DRUGA NL-ZAPAD 5 - 0
18 svi., 10:00 H Placeholder NK NOVI MAROF DRUGA NL-ZAPAD 0 - 3
23 svi., 18:45 N NŠ SLOGA Čakovec DRUGA NL-ZAPAD 2 - 1
02 lip., 11:00 H Placeholder NK POLET SVETI MARTIN DRUGA NL-ZAPAD 1 - 3
05 lip., 18:00 N Placeholder NK VARAŽDIN DRUGA NL-ZAPAD 3 - 0