MLAĐI PIONIRI U13

Osoblje

    Ime Poslovi Telefon Godine Ekipa Sezona Pridružio se
Davor Jambrošić TRENER 098/206-564 41 MLAĐI PIONIRI U13 2018/2019 15. veljače 2019.

 

Igrači

    Ime   Pozicija Godine Ekipa Sezona Datum rođenja PL GLS
1 Horvat Tin VRATAR 12 MLAĐI PIONIRI U13 2016, 2017/2018, 2018/2019 23. travnja 2007. 6 0
2 Bašek Ivan STOPER 12 MLAĐI PIONIRI U13 2016, 2017/2018, 2018/2019 23. veljače 2007. 0 0
3 Cirkvenčić Florijan DESNI BOČNI 13 PIONIRI U15, MLAĐI PIONIRI U13 2016, 2017/2018, 2018/2019 7. veljače 2006. 43 4
3 Juras Luka VEZNI 12 MLAĐI PIONIRI U13 2016, 2017/2018, 2018/2019 13. veljače 2007. 6 0
4 Drvenkar Moreno LIJEVI BOČNI 11 MLAĐI PIONIRI U13 2016, 2017/2018, 2018/2019 1. studenoga 2007. 4 0
5 Hertl Niko NAPADAČ 12 MLAĐI PIONIRI U13 2016, 2017/2018, 2018/2019 20. ožujka 2007. 4 1
6 Tomašek Marko DESNI BOČNI 10 LIMAČI U11, MLAĐI PIONIRI U13 2016, 2017/2018, 2018/2019 22. listopada 2008. 1 0
7 Toplek Marko STOPER 13 MLAĐI PIONIRI U13 2016, 2017/2018, 2018/2019 14. ožujka 2006. 26 3
7 Horvat Patrik VEZNI 12 MLAĐI PIONIRI U13 2016, 2017/2018, 2018/2019 14. siječnja 2007. 6 1
9 Zadravec Jakov VEZNI 10 LIMAČI U11, MLAĐI PIONIRI U13 2016, 2017/2018, 2018/2019 18. listopada 2008. 2 0
11 Jančec Niko LIJEVI BOČNI 12 PIONIRI U15, MLAĐI PIONIRI U13 2016, 2017/2018, 2018/2019 30. listopada 2006. 25 3
11 Horvat Julian LIJEVI BOČNI 10 LIMAČI U11, MLAĐI PIONIRI U13 2016, 2017/2018, 2018/2019 11. srpnja 2008. 1 0
12 Kerovec Noa NAPADAČ, VRATAR 11 LIMAČI U11, MLAĐI PIONIRI U13 2017/2018, 2018/2019 16. veljače 2008. 5 0
14 Vrbanec Karlo DESNI BOČNI 12 MLAĐI PIONIRI U13 2016, 2017/2018, 2018/2019 26. lipnja 2006. 25 0
15 Antonović Borna VEZNI 10 LIMAČI U11, MLAĐI PIONIRI U13 2018/2019 17. studenoga 2008. 1 0
17 Bartolić Marino DESNI BOČNI 14 MLAĐI PIONIRI U13 2018/2019 1. siječnja 2005. 14 0
18 Taradi Matija NAPADAČ 12 PIONIRI U15, MLAĐI PIONIRI U13 2016, 2017/2018, 2018/2019 18. studenoga 2006. 28 24
19 Drvenkar Noel STOPER 13 MLAĐI PIONIRI U13 2016, 2017/2018, 2018/2019 20. veljače 2006. 25 3
20 Žinić David LIJEVI BOČNI 11 LIMAČI U11, MLAĐI PIONIRI U13 2016, 2017/2018, 2018/2019 4. travnja 2008. 5 0
20 Kerovec Deni STOPER 12 PIONIRI U15, MLAĐI PIONIRI U13 2018/2019 23. lipnja 2006. 5 2

 

Susreti i rezultati

Datum Mjesto   Protivnik Natjecanje Rezultat
19 kol., 21:30 A Placeholder NŠ OPĆINE D.KRALJEVEC/GORIČAN KVALITETNA LIGA U17 0 - 3
26 kol., 15:26 H Placeholder KVALITETNA LIGA U17 1 - 4
31 kol., 15:02 A NŠ SLOGA Čakovec KVALITETNA LIGA U17 0 - 1
02 ruj., 17:33 H Placeholder NŠ PETICA KVALITETNA LIGA U17 2 - 2
09 ruj., 10:00 A Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU KVALITETNA LIGA U17 0 - 3
16 ruj., 15:00 A Placeholder NŠ OMLADINAC/SLOBODA(M) KVALITETNA LIGA U17 2 - 3
23 ruj., 10:00 H NK NEDELIŠĆE KVALITETNA LIGA U17 11 - 0
30 ruj., 10:00 A NK MEĐIMUREC Dunjkovec-Pretetinec KVALITETNA LIGA U17 1 - 4
07 lis., 10:00 H Placeholder KVALITETNA LIGA U17 4 - 0
14 lis., 10:00 A Placeholder NŠ GRANIČAR/VIDOVČAN KVALITETNA LIGA U17 0 - 5
21 lis., 10:00 H NK MLADOST KOMET KVALITETNA LIGA U17 3 - 0
31 ožu., 10:00 A Placeholder NK DINAMO Domašinec KVALITETNA LIGA U17 2 - 0
07 tra., 10:00 H NŠ SLOGA Čakovec KVALITETNA LIGA U17 0 - 0
14 tra., 10:30 A Placeholder NŠ PETICA KVALITETNA LIGA U17 0 - 3
21 tra., 10:00 H Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU KVALITETNA LIGA U17 1 - 1
28 tra., 10:00 H Placeholder NŠ OMLADINAC/SLOBODA(M) KVALITETNA LIGA U17 9 - 1
05 svi., 10:00 A Placeholder NK NEDELIŠĆE KVALITETNA LIGA U17 1 - 4
16 svi., 17:30 A Placeholder KVALITETNA LIGA U17 1 - 13
26 svi., 10:00 H Placeholder NŠ GRANIČAR/VIDOVČAN KVALITETNA LIGA U17 14 - 0
31 svi., 10:00 H Placeholder NŠ OPĆINE D.KRALJEVEC/GORIČAN KVALITETNA LIGA U17 1 - 1
12 lip., 20:00 H Placeholder NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S) KVALITETNA LIGA U17 2 - 2
17 lip., 10:00 A NK MLADOST KOMET KVALITETNA LIGA U17 0 - 3

Susreti i rezultati

Datum Mjesto   Protivnik Natjecanje Rezultat
07 tra., 08:45 A NK VARTEKS Varaždin DRUGA NL-ZAPAD 1 - 0
14 tra., 10:00 A Placeholder NK DINAMO Domašinec DRUGA NL-ZAPAD 3 - 3
20 tra., 11:00 H Placeholder NK SLOBODA Varaždin DRUGA NL-ZAPAD 0 - 2
27 tra., 11:00 A NK MLADOST KOMET DRUGA NL-ZAPAD 1 - 0
05 svi., 11:00 H Placeholder NK LEPOGLAVA DRUGA NL-ZAPAD 5 - 0
18 svi., 10:00 H Placeholder NK NOVI MAROF DRUGA NL-ZAPAD 0 - 3