30. ožujka 2019.

NK MLADOST KOMET-NŠ MALA SUBOTICA 0-6(0-2)

Pobjeda Pionira U15 u još jednoj pripremnoj utakmici odigranoj u Prelogu....

U Petak 29.3.2019.Pioniri U15 odigrali su još jednu pripremnu utakmicu pred nastavak prvenstva i to u Prelogu sa NK Mladost Komet.Sam početak susreta i sam ulazak u utakmicu nagovijestio je da će naša ekipa odigrati dobru utakmicu, jer smo od samog početka igrali kombinatorno,čuvanje lopte što duže u posjedu i bili opasni prema golu domaćina,što je bio i plod igre sa dosta stvorenih prilika za postizanje golova,ali kao i u prijašnjim utakmicama falila nam je mirnoća u završnici.U prvom poluvremenu uspjeli smo postići 2 gola i to za 0 - 1 u 15 min. kada nakon prekršaja nad Vlašič P. cc 25 m od gola,slobodan udarac izvodi Taradi S. koji postiže lijepi gol.Sljedi i dalje naša dobra igra,koja je nagrađena našim novim golom u 24 min. kada dobro odigranu loptu od strane Dodlek K.,Šegović L. postiže krasan gol i to je 0 - 2, što je bio i rezultat prvog poluvremena. U drugom poluvremenu imali smo još veću kontrolu u igri,gdje smo naprosto pritisnuli domaćina da se samo brani.U takvoj dobroj igri stvorili smo dosta prilika za golove,od kojih smo i 4 realizirali.U 50 min. kada Blažona J. proigrava loptu do Hadeljan P.koji povisuje rezultat na 0 - 3. Na 0 - 4 gol daje opet Hadeljan P. nakon asistencije Cirkvenčić F. u 54 min. Da bi u 62 min. za 0 - 5 pobrinuo Cirkvenčić F. koji odlično reagira na pogrešku domaćeg golmana i loptu upućuje u gol. I za konačnih 0 - 6 u 67 min. svojim 3 golom na utakmici  Hadeljan P. nakon asistencije Blažona J. pobrinuo se za uvjerljivu i zasluženu pobjedu. Ovu utakmicu odigrali smo jako kvalitetno po svim linijama igre,tako da se domaćin naprosto morao braniti tokom cijelog susreta.
Sastav: Taradi S. ( 35 min. Juras N. ) - Blažona J. - Đurkin L. - Jančec G. - Antonović A. - Cirkvenčić F. - Vlašić P. - Dodlek K. ( 35 min. Taradi S. ) - Šegović L. - Vugrinec Niko - Hadeljan P.
Nedostajali : Vugrinec Noa