1. ožujka 2020.

NŠ NAPRIJED-NŠO MALA SUBOTICA 0-2 (0-0)

Prvu pripremnu utakmicu odigrali su Pioniri U15 u Cirkovljanu.....

Pioniri U15 odigrali su prvu pripremnu utakmicu ove subote u Cirkovljanu sa domaćom ekipom Naprijed. Domaća ekipa nešto starija od naše budući da u momčadi mogu igrati igrači 2004 g. i fizički jači , naša ekipa dobro je parirala na samom terenu. Obje ekipe ušle su u utakmicu žustro na svaku loptu,tako se prvo poluvrijeme igralo ravnopravno bez nekih većih prilika za postizanje pogotka što je rezultiralo sa rezultatom 0 - 0 na poluvremenu. U drugom poluvremenu kako je utakmica odmicala tako smo mi igrali sve kvalitetnije , kondicijski smo bolje stajali na terenu i iz te igre počeli biti opasniji po domaći gol.Takva igra nam je u samoj završnici donijela 2 pogotka. Igrala se 65 min. kada Juras N. oduzima loptu protivniku i u solo akciji postiže pogodak za 0 - 1. Samo 2 min. poslije to jest u 67 min. imamo povećanja rezultata na 0 - 2 nakon dobrog proigravanja Cirkvenčić F. do Juras N. koji postiže pogodak za konačnu zasluženu pobjedu. Što se naše ekipe tiče,kondicijski dosta dobro stojimo, protok lopte mora nam biti malo brži i moramo brže reagirati na izgubljenu loptu,u cjelini svi igrači prikazali su trenutno svoje mogućnosti koje su pozitivne i koje treba još podiči na viši nivo.
Strijelci: 0 - 1   65 min. Juras N. - solo akcija
             0 - 2   67 min. Juras N. - asi. Cirkvenčić F.
Igrali su: Horvat T. - Jančec G. - Toplek M. - Žinić D. - Vrbanec K. - Antonović A. - Jančec N. - Cirkvenčić F. - Taradi M. - Gazdek P. - Kerovec D. ( Vugrinec N. - Juras N. - Bartolić M.)
Nedostajali: Hadeljan L. i Drvenkar N.