10. veljače 2018.

NŠ OPĆINE MALA SUBOTICA - NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC 4-5 (2-3)

Četvrto kolo Zimske lige donijelo nam je novi poraz Limača U10.......

Nakon prošlotjednog poraza od starije ekipe NŠ "Međimurje", naši su igrači ovaj put neočekivano izgubili i od mlađe ekipe NŠ "Međimurje". Prilično mlako i dekoncentrirano ušli smo u utakmicu, kao i prošle subote, te nakon deset minuta igre gubili 0-3. Tek onda se počinjemo "dizati" u igri te preko Švende i Bašeka smanjiti na 2-3. Početkom drugog dijela opet radimo nekoliko grešaka, što protivnici iskorištavaju te vode 2-4. Nešto ozbiljnija i kvalitetnija igra u drugom dijelu omogućava nam da se, s dva gola Švende, potpuno vratimo u igru. Rezultat je 4-4. Minuta je do kraja i imamo zicer pred golom, ne koristimo ga i suparnici iz protunapada zabijaju za konačnih 4-5. U igri je bilo previše nepovezanih akcija, individualnih grešaka igrača, a kad tome pridodamo i loš pristup, više od poraza nismo ni zaslužili.

Igrali su: Horvat Tin, Bašek Ivan, Juras Luka, Drvenkar Moreno, Hertl NIko, Horvat Patrik, Švenda Tino i Jakov Zadravec. Trener:Podgorelec Tomislav.