9. ožujka 2019.

NŠ PETICA-NŠ OPĆINE MALA SUBOTICA 0-4(0-1)

Sigurna pobjeda Juniora U17 u prvom kolu Kup natjecanja....

Utakmica prvog kola KUPA odigrana je na gostovanju u Trnovcu protiv ekipe NŠ Petica. U početak utakmice nismo mogli bolje krenuti nego ranim zgoditkom Petra Hadeljana već u 55 sekundi utakmice. Akcije je prethodio odličan udarac iskosa Kocijan Frana, koje je odsjeo na vratnici, lopta se odbila do Krčmara koji daje povratnu loptu za već spomenutog Hadeljana. Do kraja prvog poluvremena imali smo još 3 odlične šanse preko Mikulaja, Kocijana i Marčeca, no rezultat se nije mijenjao. U drugome poluvremenu ravnopravna igra do 55 minute kada Mikulaj zbog nesportskog ponašanja dobija direktan crveni karton. Nakon toga igra se bazira na kontre i jedna takva je urodila plodom već 5 minuta poslije gdje prvo Slaviček ima veoma dobru šansu za gol, a u nastavku akcije Hadeljan prizemnim udarcem povećava vodstvo na 2-0. U 63 minuti crveni karton dobiva i igrač domačina. Krčmar Matej u 83. minuti prekrasnim zgoditkom povisuje vodstvo na 3-0, da bi točku na i stavio Kocijan u 88. minuti iz slobodnog udarca. Sasvim zaslužena pobjeda naše ekipe pod vodstvom novog trenera.