28. studenoga 2021.

NŠO MALA SUBOTICA - NŠ SLOBODA ( VŽ ) 2 - 1 (0 - 1)

Pobjeda Pionira U16 u pripremnoj utakmici odigranoj u nedjelju....

Pionirska ekipa U16 danas u nedjelju ugostila je ekipu NŠ Sloboda iz Varaždina u pripremnoj utakmici i zabilježila pobjedu od 2 - 1 . U prvom poluvremenu gosti imaju nešto veći posjed lopte i igraju kombinatornije ali bez većih opasnosti po naš gol sve do 31.min. kada predajemo loptu protivniku iz koje proizlazi kontra te u individualnoj solo akciji gostujući igrač postiže gol za 0 - 1 . Tokom prvog djela mi igramo na kontre i polukontre u kojima smo bili opasni po gol gostiju ali nam je falila završnica , odnosno radili smo potez više i prilike su bile blokirane. U drugom poluvremenu naša ekipa bila je nešto kvalitetnija u igri. Poravnanje rezultata na 1 - 1 dolazi u 59.min. kada je Cirkvenčić F. zaustavljen prekršajem cc 30 m od gola. Slobodan udarac izvodi Žinić De. i postiže eurogol . U samoj završnici gosti upućuju udarac , naš golman odbija u prečku. Naša ekipa u 68.min. nakon slobodnog udarca kojeg izvodi Žinić De. gdje golman odbija samo do Ružić J.koji  postiže gol za 2 - 1 . što je na kraju bio i konačan rezultat. U ovoj utakmici protiv kvalitetne ekipe gostiju pružili smo dobru igru nakon koje smo nagrađeni pobjedom. Utakmica je poslužila za uigravanje ekipe nakon dvotjedne stanke zbog izolacija igrača jer se u toj kategoriji ima još za odigrati nekoliko prvenstvenih utakmica ako to vrijeme dozvoli.
Strijelci: 0 - 1  31 min.
               1 - 1  59 min.  Žinić De. - prekršaj nad Cirkvenčić F.
               2 - 1  68 min.  Ružić J. - slobodan udarac izveo Žinić De.
Igrali su : Horvat T. ( 36 min. Toplek S. ) - Žvorc N. ( 36 min. Žinić Da. ) - Toplek M. - Juras L. - Vrbanec K. ( 49 min. Ružić J. ) - Žinić De. - Kerovec D. - Horvat P. ( 42 min. Zadravec J. ) - Taradi M. - Mesarić S. ( 36 min. Oršuš D. ) - Cirkvenčić F.
Trener : Stjepan Makar