17. ožujka 2019.

NŠO MALA SUBOTICA - NŠ SLOGA ( ČK ) 1 -3 (1-1)

Nespretan poraz Pionira U15 u pripremnoj utakmici protiv Čakovečke Sloge.........

U 4 pripremnoj utakmici U-15 Pioniri u Subotu na domaćem terenu u Palovcu izgubili nesretno od ekipe Sloga ČK. sa 1 - 3. Samu utakmicu otvorili smo jako dobro, tako da smo tokom čitavog prvog poluvremena imali dobru igru i igrali na polovici gostiju. U takvoj igri stvorili smo 5 čistih gol prilika ali smo realizirali samu jednu i to već u 8 min. igre kada Vlašić P. dobro proigrava loptu do Taradi S. koji posprema u gol za 1 - 0. U ostalim prilikama falila je mirnoća u završnom udarcu. Gostujuća ekipa u prvom poluvremenu uputila je jedan udarac prema našem golu i taj je završio pogotkom u 27 min. i to cc 30 m od našeg gola i to je bilo 1 - 1. U drugom poluvremenu na terenu odvijala se ravnopravnija igra, čak su gosti na momente igrali kvalitetnije ali bez nekih prilika i udarcima prema golovima. Takova igra odvijala se do 62 min. igre kada jedan bezopasan udarac iz kosa lopta završava u našem golu i to je 1 - 2. Da bi se nam dogodila još veća pogreška u 65 min. kada lagana lopta sa slabim udarcem cc 25 m lopta završava u našem golu. Tako na kraju gosti dolaze do pobjede sa 3 upućena udarca prema našem golu do pobjede od 1 - 3. Što se tiče same naše igre na samom terenu,bila je dobra,osobito u prvom poluvremenu kada smo bili nadmočnija ekipa gdje smo morali realizirati još po koju priliku za gol. Vidi se da imamo problema sa malim brojem igrača,tako da nas u proljetnom djelu čeka jako teška polu sezona.
Sastav: Juras N. - Blažona J. - Đurkin L. - Jančec G. - Antonović A. - Cirkvenčić F. - Gazdek P. - Vlašić P. - Šegović L. - Taradi S. - Dodlek K. i Vugrinec Niko
Strijelci: 1 - 0    8  min.  Taradi S. - asi. Vlašić P.
ČETVRTAK  21.3.2019.  Palovec  16,30  sati
SUBOTA  23.3.2019.  PRIPREMNA UTAKMICA  NŠ SV. MARTIN  -  NŠO MALA SUBOTICA  11  sati