1. listopada 2019.

ODLIČAN VIKEND JE IZA NAS

Bez poraza sve su ekipe odradile kolo....

Početnici i Juniori najefikasniji su bili sa ukupno 16 postignutih golova a da nisu primili niti jedan.Obje ekipe bilježe lijepi niz bez poraza te se nadamo da se taj niz bude i nastavio u narednim kolima. Limači i Pioniri osvojili su po bod,tako i oni gostovanje u Prelogu mogu smatrati uspješnim.Sa cijelim plijenom dolaze Mlađi Pioniri također iz Preloga te sa drugom pobjedom polako nadamo se dostižu korak sa ostalim ekipama u ligi,a to isto vrijedi i za Pionire i Limače koji su uspjeli ostati neporaženi dva kola dok slast pobjede još čekaju.Prilika za to dolazi već ove subote kada nam u goste dolazi jaka ekipa Varaždina,no na takvima treba pokazati "zube"i zgrabiti priliku ako se pokaže.Pioniri su slobodni,dok pak Juniori igraju imaju redovno kolo i jedno odgođeno kolo za odraditi.

IZVJEŠTAJI:

POČETNICI (U8):
NŠ NOGOMETAŠ 13 - NŠ OPĆINE MALA SUBOTICA  0-9 (0-5)
VIsoka i uvjerljiva pobjeda Početnika na gostovanju u Podturnu. Konačni rezultat utakmice govori sve o odnosu snaga na terenu. Igrom i pogotcima potpuno smo nadvisili domaćina i pošteno se raspucali. Da je utakmica još malo trajala i da smo u nekim situacijama bili malo kocentriraniji, rezultat je mogao biti i dvoznamenkasti. No, bilo kako bilo, čestitke svim igračima na ovako lijepoj pobjedi. U pobjedu je 3 svoja gola uložio Jakov Vilić, po jedan su postigli Ivano Horvat, Sven Križan, Duje Domjanić, Ian Herman, Lucian Cvrtnjak i Fran Kočiš.
Igrali su: Teo Dominić, Deni Brodarić, Karlo Bedić, Lucian Cvrtnjak, Jakov Vilić, Sven Križan, Andrija Lovrenčić, Fran Kočiš, Ivano Horvat, Leo Marčec, Duje Domjanić, Ian Herman, David Sečan i Karlo Piknjač.
Trener:Tomislav Podgorelec,
Nedostajali:Marin Plaftak
LIMAČI(U11):
NK MLADOST KOMET - NŠ OPĆINE MALA SUBOTICA  1-1 (0-1)
Vrlo dobru utakmicu odigrali su Limači na gostovanju u Prelogu. Protiv tradicionalno neugodnog protivnika osvojili su bod, a vrlo lako su mogli i sva tri. Odigrali smo maksimalno ozbiljno i odgovorno u fazi obrane, borbeno. U igri prema naprijed bili smo jako dobri no nedostajalo nam je u nekim situacijama malo koncentracije, "zadnja lopta" ili pak završni udarac. Kroz igru smo bili dominantniji, s više izglednijih prilika za gol. Poveli smo pogotkom Abela Baranašića u 14.minuti. Domaći su iskoristili jednu našu sitnu pogrešku i početkom drugog poluvremena izjednačili na 1-1. Taj se rezultat do kraja nije mijenjao. Zasluženo smo osvojili bod. Čestitke cijeloj ekipi!
Igrali su:Mateo Rebernik, Maksim Juras, David Horvat, Vito Kocijan, Gabrijel Sovar, Abel Baranašić, Domagoj Debelec, Abel Taradi, Ivano Barić, Vito Horvat, Kevin Vurušić, Sebastian Vidović, Noa Nađ, Pavlo Gazdek i Vanja Kočiš. Trener:Tomislav Podgorelec.
Nedostajali:Lovro Cirkvenčić.
NK MLADOST KOMET-NŠO MALA SUBOTICA 0-2
28.09 odigrali smo kod zahvalnog protivnika "Mladost“ iz Preloga.

Prvo poluvrijeme usli smo u utakmicu vrlo dobro bez kompliciranja i bez nervoze. Ulazili smo u igru s dodavanjima sa bočnih strana gdje je protivniku bila slabija strana i stvorili prvo poluvrijeme dvije čiste šanse za gol,ali ipak Jakov Zadravec uspijeva zabit iz slobodnog udarca za vodstvo. Drugo poluvrijeme opet dobro stojimo na terenu, ali domaćin stvara nekoliko dobrih šansa iz naših pogreška. Slijedi Zadravcova minuta gdje ga Žinić izbacuje iznad zadnjeg igrača a Jakov lobom zabija za 0:2. Domaćin se ne predaje i stvara opet dvije čiste šanse za gol ali Tin Horvat svojim sjajnim obranama čuva svoju mrežu. Ovom pobjedom opet nas je nagradilo dobrim odnosima i zalaganje na treninzima.
Trener:Edi Lacković
Sastav:Horvat Tin, David Žinić, Mesarić Sven, Cirkvenčić Vinko, Zadravec Jakov, Juras Luka, Horvat Fran, Lovrenčić Dario, Piknjač Martin, Hertl Niko,Tomašek Marko,Noa Žvorc, Mihael Marušić

NŠ MLADOST KOMET  -  NŠO MALA SUBOTICA   2 - 2 ( 0-1 )
U Subotu 28.9.2019. U-15 Pioniri odigrali smo 5 prvenstvenu utakmicu u Prelogu kod Mladost komet. Sam početak susreta očekivani domaći pritisak prema našem golu - očekivani budući da smo pripremnu utakmicu pred prvenstvom visoko izgubili sa 11 - 1. Taj domaći pritisak uspješno smo sprečavali prije našeg kaznenog prostora , tako da smo se postepeno dizali u igri i počeli igrati prema naprijed. Naši igrači igrali su taktički dobro , i u takvoj igri donijelo nam je naše vodstvo od 0 - 1 u 17 min. igre kada Taradi M. izvodi korner a u skoku Juras N. postiže gol glavom. Do kraja poluvremena igra se svodila između dva šesnaesterca , tako je poluvreme završilo našim vodstvom. Sam početak drugog poluvremena u prvoj minuti igre radimo veliku pogrešku u obrani i domaćin u 36 min. igre poravnava rezultat na 1 - 1. Taj gol nas je još više podigao , tako smo jako kvalitetno zatvorili njihove kvalitetne igrače i bili smo sve više opasni prema domaćem golu. U par navrata pokazali smo da možemo postići prvi gol , što se i dogodilo , jer u 48 min. igre Bartolič M. puca prema golu, Jančec G. prati i preuzima loptu koju posprema u gol i to je opet naše vodstvo od 1 - 2. Nakon postignutog gola mogli smo u dva navrata riješiti utakmicu kada su naši udarci završili iznad gola. I u samoj završnici utakmice nepotrebno radimo korner iz kojeg primamo nespretan gol na prvoj stativi , to je bilo u 66 min. igre za 2 - 2. Na kraju našim igračima iako u nekompletnoj postavi treba čestitati na dobro odigranoj utakmici i možemo žaliti za pobjedom , jer smo bili jako blizu punom učinkom.
Strijelci: 0  -  1   17 min. Juras N.  -  asi. Taradi M.
              1  -  1   36 min.
              1  -  2   48 min. Jančec G. - asi. Bartolič M.
              2  -  2   66 min.
Igrali su: Hadeljan L. - Gazdek P. - Toplek M. - Žinić D. - Cirkvenčić F. - Jančec G. - Jančec N. - Juras N. - Taradi M. - Krištofić N.( 10 min. Bartolić M. ) - Vugrinec N. ( 60 min. Vrbanec K. )  POVRIJEĐENI : Antonović A. - Drvenkar N. i Kerovec D.
JUNIORI U17
NOGOMETAŠ 13  -  MALA SUBOTICA   0 -7 ( 0-6 ) prekid u 48 min.
U Subotu 28.9.2019. U-17 Juniori odigrali u 7 kolu prvenstva u Sivici sa ekipom Nogometaš 13 . Sam početak susreta nagovjestio je da ćemo igru svesti na protivničku polovicu , što se i ostvarilo. Igralo se dobro , stvorile su se neke situacije za gol ali gol postižemo u 17 min. igre kada Jeđud D. proigrava do Mikulaj I. i to je 0 - 1 . U 20 min. igre imamo vodstvo od 0 - 2 kada opet Jeđud D. odigrava ovaj puta do Kocijan F. koji loptu posprema u gol. Na 0 - 3 gol postiže svoj drugi Mikulaj I. na asistenciju Kocijan F. u 26 min. igre. Slijedile su u našoj ekipi izmjene , tako smo uveli novih 5 igrača željnjih igre koju najbolje koristi Krčmar M. koji u razmaku 7 min. igre postiže 3 pogotka. Na 0 - 4 svoj prvi gol postiže u 34 min. kada loptu dobiva od Vugrinec M. U sljedećoj min. 35 oduzima protivniku loptu i to je 0 - 5. Da bi svoj treći gol postigao u 41 min. igre nakon asistencije Vugrinec N. za 0 - 6. Na samom početku drugog poluvremena domaća ekipa istrčala je sa 7 igrača jer 4 igrača su ostala u svlačionici. U takvoj igri naša ekipa ubrzo u 47 min. igre postiže gol , kada Kocijan F. oduzima loptu protivničkom igraču i povećava naše vodstvo na 0 - 7 . I u sljedećoj minuti 48 došlo je do prekida susreta , jer se domaćoj ekipi ozlijedio golman koji napušta igru i jer su ostali na svega 6 igrača. Šteta što je došlo do toga . Ovo nam je 5 uzastopna pobjeda s kojom se nalazimo na 2 mjestu tablice.
Strijelci: 0  -  1    17 min. Mikulaj I. - asi. Jeđud D.
             0  -  2     20 min. Kocijan F. - asi. Jeđud D.
             0  -  3     26 min. Mikulaj I. - asi. Kocijan F.