22. kolovoza 2021.

POBJEDA PIONIRA U15 U SLAKOVCU

Pripremna utakmica odigrana ove subote završila pobjedom naše ekipe...

NŠ MEĐIMUREC / SLOBODA -  NŠ MALA SUBOTICA  2 - 6 ( 1 - 4 )

Pionirska ekipa U15 odigrala je pripremnu utakmicu u Slakovcu sa NŠ Međimurec-Sloboda . Iako je naša ekipa u stvaranju i sa malim brojem igraća uz zalaganje na samim treninzima vidi se i napredak u samoj igri. Tako smo i ovu utakmicu otvorili dobrom igrom u kojoj smo bili dominantni tokom prvog poluvremena i većim djelom drugog. Nakon par pokušaja udaraca prema golu domaćina gol smo postigli u 14. min. kada Mesarić S. proigrava do Oršoš D. koji lob udarcem postiže gol za 0 - 1. Domaćin u prvih 20 min. u igri ne dolazi do izražaja , da bi nam u 22. min. napravili kontru iz koje su poravnali rezultat na 1 - 1. Naša ekipa ubrzo u 26. min. postiže novi gol za 1 - 2 pobrinuo se Mesarić S. iz krilne pozicije. Već u 28 min. postižemo novi gol za 1 - 3 pobrinuo se u solo akciji Žinić D. lijepim udarcem cc 25 m. Tu nismo stali jer u 30 min. opet u solo izvedbi , ali ovaj puta Horvat P. udarcem cc 25 m. povećava naše vodstvo na 1 - 4. U drugom poluvremenu igralo se nešto ravnopravnija igra ali još uvijek smo imali veći posjed lopte u nogama. Tako smo u 51. min. povećali naše vodstvo na 1 - 5 golom iz solo izvedbe Zadravec J. koji iz drugog udarca postiže gol. Domaćin u 57. min. ima  kazneni udarac iz kojeg smanjuju rezultat na 2 - 5. Već u slijedećoj 58. min. dolazimo do novog gola i to opet iz solo akcije Horvat P. prizemnim udarcem postiže gol za 2 - 6 što je bio i konačan rezultat. Na današnjoj utakmici golove smo postigli dobrom suradnjom i individualnom sposobnošću igraća. Nakon ovih pripremnih utakmica vidi se napredak kako u fizičkoj pripremi , tako i u kolektivnom suradnjom u igri  iako tu još ima puno prostora za napredovanje. Pohvale igračima na prikazanome.
Strijelci :  0  -  1   14 min. Oršoš Da. - asi. Mesarić S.