27. listopada 2017.

POČETNICI U8: NŠ SVETI JURAJ na BREGU-NŠO MALA SUBOTICA 2-3(0-1)

Početnici U8 ove srijede odigrali su još jednu pripremnu utakmicu te zabilježili pobjedu....

Početnici naše Škole odigrali su u srijedu prijateljsku nogometnu utakmicu u Vučetincu, protiv vrlo dobre ekipe NŠ Sveti Juraj na Bregu. Utakmica je bila prava natjecateljska, borbena i izjednačena s puno žustrine, iako se radilo o prijateljskom srazu. Fizički, za nijansu, jači domaćini bili su prilično dobar protivnik pa je ova utakmica bila višestruko korisna za sve igrače obiju momčadi pa i trenere. Dogovorno se odigralo 4x15 minuta, što je više od uobičajenog za tu kategoriju, pa je svaki igrač mogao dobiti dovoljan broj minuta da se dokaže svom treneru. U takvoj tvrdoj utakmici naši su igrači bili ipak bolji i slavili s dva gola Vita Kocijana i jednim Maksima Jurasa.

Igrali su: Mateo Rebernik, Maksim Juras, David Horvat, Fran Horvat, Vito Kocijan, Ivano Barić, Gabrijel Sovar, Pavlo Gazdek, Jakov Vilić, Roko Plantak i Abel Baranašić. Trener:Tomislav Podgorelec.