14. ožujka 2017.

POČETNICI U8 ODIGRALI PRIPREMNU UTAKMICU U PRELOGU

Početnici U8 odigrali pripremnu utakmicu sa vršnjacima iz Preloga te zabilježili tijesan....

Mladost Komet (Prelog) - Općina MS  2-1

U još jednoj od pripremnih utakmica pred nastavak prvenstva, naši su Početnici doživjeli tijesan poraz protiv vrlo dobrih domaćina. Utakmica se igrala u Prelogu, u DG centru na umjetnoj travi, pa je to možda jedan od razloga očajnog ulaska u utakmicu naših igrača. Naime, nakon prvih pet minuta utakmice, bilo je već 2-0 za domaćine. Neoprezna i statična naša obrana dozvolila je domaćim igračima da dođu do lijepe, ispostavit će se na kraju, i dovoljne prednosti za pobjedu. No nakon tih uvodnih pet minuta, gledali smo više nego ravnopravnu utakmicu, s pregršt prilika s obje strane. Detaljnom analizom možemo doći do podataka da smo imali više od igre i više izrazitih prilika od protivnika, no bili smo dekoncentrirani i nesnlažljivi pred golom odličnog domaćeg vratara. Osim pogotka Vite Kocijana u 18.minuti, više nismo tresli mrežu domaćina i upisali smo poraz, no kako se radi o prijateljskoj utakmici bio je to poraz bez posljedica.Ionako su obojica trenera iskoristila priliku da isprobaju sve igrače i sve mogućnosti kako bi što spremniji i raznovrsniji ušli u nastavak prvenstva, u boj za bodove.

Pod trenerom Tomislavom Podgorelcom igrali su: Luka Lastavec, Maksim Juras, David Horvat, Marko Tomašek, Vito Kocijan, Jakov Zadravec, Vinko Cirkvenčić, Leon Lastavec, Mateo Rebernik, Gabrijel Sovar, Pavlo Gazdek, Hrvoje Horvat, Abel Baranašić, David Žinić i Julian Horvat.