22. svibnja 2021.

PORAZ PREDPOČETNIKA U7

Prijateljska utakmica naših najmlađih polaznika odigrana u četvrtak završila porazom...

Ovog četvrtka naši najmlađi početnici igrali su u gostima u Gardinovcu protiv NŠDinamo Zelenko. Domaćini su u prvom poluvremenu zabili 3 gola i sa rezultatom 3:0 za domaću ekipu se otišlo na odmor. Početkom drugog poluvremena smo napadali i bili bolja ekipa, a jednu našu neopreznost u obrani domaća ekipa je iskoristila i povećala rezultat na 4:0. Nedugo nakon toga, domaćini su postigli još dva brza gola i rezultat je već bio 6:0 za domaću ekipu. Nakon toga, naša ekipa je odigrala jednu brzu kontru u kojoj je Karlo Gavez zabio gol za 6:1. Do kraja utakmice, domaća ekipa je uspjela postići još jedan pogodak i rezultat je na kraju bio 7:1 za domaću ekipu. Bez obzira na poraz, pohvale svim igračima što su se dobro snašli na terenu i svi zajedno borili do posljednje minute. Valja naglasiti da je uvelike vidljiv napredak u igri naših najmlađih.

Igrači: Karlo Piknjač, Viktor Švenda, Borna Domjanić, Grga Kamenić, Ilan Horvat, Ivan Dodlek, Šimun Baranašić, Gabriel Janković, Orin Ciglar, Tin Horvat, Karlo Gavez, Jakov Kušanić, Lovro Lehkec, Nik Pintarić

Trener: Petar Božek