15. kolovoza 2020.

PRIPREMNA UTAKMICA PIONIRA U15

Pioniri U15 remizirali u jučer (petak) odogranoj pripremnoj utakmici u Domašincu...

NŠ DINAMO/ZELENKO-NŠO MALA SUBOTICA 1-1 (0-1)
Pioniri U15 ovoga petka odigrali su pripremnu utakmicu u Domašincu sa vršnjacima NŠ Dinamo/Zelenko. Početak susreta nagovijestio je da će to biti dobra utakmica jer su obije ekipe ušle u igru motivirane kao i u dosadašnjim susretima , tako da se na samom terenu odvijala agresivna i kvalitetna igra. U takvoj discipliniranoj igri gdje se igra odvijala između dva šesnaesterca bilo je mali broj prilika za postizanje pogodaka pred oba gola. U prvom poluvremenu naša ekipa bila je nešto kvalitetnija u igri , tako da smo u tom dijelu u 32 min. igre uspjeli postići gol za naše vodstvo od 0-1 , a strijelac gola je bio Juras N. nakon asistencije Hadeljan L. što je bio i rezultat prvog poluvremena. U drugom poluvremenu ista priča igra se kvalitetno sa obije strane, sa malo prilika za postizanje gola i čeka se pogreška u obranama. Tako na žalost i dobivamo gol u 47 min. igre kada ispadamo u užoj obrani iz igre i to domaćin kažnjava sa golom za  1-1. Do kraja susreta domaćin je u jednoj akciji pogodio gredu , a mi u samoj završnici susreta propuštamo nakon kornera ugurati loptu u gol.Tako da ova kvalitetna utakmica završava sa 1-1 što je po prikazanome i najpravednije. Obije ekipe iskoristile su ovu utakmicu za uigravanje  budući da u prvenstvu mogu igrati i tri starija igrača godišta 2005.
Strijelci: 0-1   32 min. Juras N. - asi.Hadeljan L.
             1-1   47 min.
Igrali su: Horvat T. - Jančec G. - Toplek M. - Žinić D. - Vrbanec K. - Antonović A. - Cirkvenčić F. - Jančec N. - Taradi M. - Hadeljan L. - Kerovec D. ( Juras L. - Horvat P. - Ružić J. - Bartolić M. i Juras N. )