29. kolovoza 2021.

ODIGRANE TRI PRIPREMNE UTAKMICE

I ove subote odigrane su tri pripremne utakmice u sklopu priprema za novu sezonu...

LIMAČI U11

NŠO MALA SUBOTICA - NŠ DINAMO/ZELENKO  2 - 4 (1-3)

Ekipa Limača U11 ugostila je ekipu NŠ Zelenko u svojoj zadnjoj pripremnoj utakmici pred prvenstvo koje počinje idući vikend.
Gosti su kroz veći dio utakmice bili bolja ekipa. Nakon uvodnih pet minuta opipavanja gosti su poveli nakon naše greške u obrani. Vrlo brzo izjednačavamo rezultat na 1-1 preko dobre kontre koju je istrčao Sven, te asistencija za Doriana je urodila lijepim zgoditkom. Nakon toga gosti koriste naše greške u obrani te postižu još dva gola do poluvremena. U drugom dijelu utakmice mnogo izjednačenija igra, ali bez konkretnih akcija za gol, dok gostujuća momčad ne koristi naše poklone. Teo na vratima brani odlično, a uz jedno dugo ispucavanje, i greške gostiju smanjujemo rezultat preko Marina.  Do samog kraja utakmice napravili smo mnogo izmjena ali nismo uspjeli izjednačiti, da bi gosti u posljednjim sekundama postigli gol za konačnih 2-4.
Igrali su: Dominić Teo, Lovrenčić Andrija, Horvat Ivano, Bedić Karlo, Tizaj Dorian, Cvrtnjak Lucijan, Plaftak Marin, Križan Sven, Brodarić Deni, Mihinjač Lukas, Držanić Jakov, Baranašić Šimun, Ante Čurila, Botić Ivan Fran, Karlo Hrastić
Nedostaje : Kocijan Matija
Trener: Petar Ružić
MLAĐI PIONIRI (U13):
NŠO MALA SUBOTICA - ŠN MEĐIMUREC/SLOBODA  0-1 (0-1)
Posljednja provjera uoči početka nove sezone za ekipu U13 nije dobro završila. Doživjeli smo minimalan poraz koji nam može niti upozorenje, ali i pokazatelj da još u toj ekipi ima elemenata i stvari koje treba doraditi, popraviti i uigrati. Kad sve skupa zbrojimo i oduzmemo, dojma smo da poraz nismo trebali doživjeti jer smo u igri bili dominantniji, kreativniji dok su se igra gostiju temeljila na protunapade. Jedan od takvih protunapada uspjeli su pretvoriti u pogodak, na samom izmaku prvog dijela. Dojma smo također da je obrana trebala kod tog udarca izaći u blok, ali i da je golman Rebernik mogao i trebao bolje reagirati. Prije i poslije tog gola gledali smo uglavnom igru u kojoj je naša momčad kroz posjed lopte kontrolirala utakmicu, ali smo vidjeli i manjak odlučnosti i koncentracije pred gostujućim golom što je u konačnici i rezultiralo minimalnim porazom od 0-1. Za popraviti određene stvari i nema baš previše vremena jer prvenstvo je tu, idućeg vikenda u susretu 1.kola u goste stiže ekipa NK Varteks iz Varaždina.
Igrali su: Mateo Rebernik, Sebastian Vidović, Fran Horvat, Martin PIknjač, Vito Kocijan, David Horvat, David Bedić, Vito Horvat, Maksim Juras, Ivano Barić, Abel Baranašić(Gabrijel Sovar, Luka Hlišć, Pavlo Gazdek, Leon Janković, Domagoj Debelec, Noah Gregorinčić, Abel Taradi). Trener:Tomislav Podgorelec,
Nedostajali:Roko Plantak.

NŠO MALA SUBOTICA  -  NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA  4 - 0

U pripremnoj utakmici naša ekipa Pioniri U15 prikazala je jako kvalitetno i sadržajnu igru tokom cijelog susreta. Od početka susreta ušli smo agresivno i nametnuli presing igru , tako smo u toj igri brzo došli do pogotka već u 2. min. imamo vodstvo od  1 - 0 , strijelac gola je Marušić M.  na asistenciju Mesarić S. Kvalitetna igra se nastavlja tokom cijelog prvog poluvremena , tako stvaramo dobre akcije iz kojih dolazimo do gola u 21 min. za 2 - 0 gol postiže Zadravec J. na asistenciju Cirkvenčić F. U 28 min. povećavamo vodstvo na 3 - 0 nakon pritiska na gostujućeg igrača koji si postiže auto gol.  U samoj završnici prvog poluvremena postižemo gol za 4 - 0 , nakon udarca Oršoš D. koji pogađa prečku a odbijenu loptu posprema u gol Taradi M. U drugom poluvremenu ista preslika prvog djela.  Stvaramo napad za napadom , upućujemo dobre udarce koji pogađaju okvir gola ali ovaj dio završavamo bez postignutog gola , tako konačni rezultat ostaje iz prvog djela pobjeda od 4 - 0. Kompletna ekipa odigrala je jako dobru utakmicu.
Strijelci : 1 - 0    2 min. Marušić M. - asi. Mesarić S.
               2 - 0  21 min. Zadravec J. - asi. Cirkvenčić F.
               3 - 0  28 min. auto gol
               4 - 0  32 min. Taradi M. - udarac prečka Oršoš D.
Igrali su : Horvat T. - Žvorc N. - Juras L. - Žinić Da. - Marušić M. - Žinić De. - Cirkvenčić F. - Horvat P. - Taradi M. - Mesarić S. - Zadravec J. ( Ružić J. - Tomašek M. - Oršoš Da. )
Nedostao : Lovrenčić D.
Trener : Makar Stjepan