4. ožujka 2019.

PRIPREMNE UTAKMICE PIONIRA U15

Prošlog vikenda Pioniri U15 odigrali su dvije pripremne utakmice....

PIONIRI U - 15 U SUBOTU I NEDJELJU ODIGRALI PRIPREMNE UTAKMICE

U Subotu 2.3.2019. Pioniri U-15 odigrali svoju prvu pripremnu utakmicu sa NŠ Međimurec-Sloboda i to na igralištu u Držimurcu-Strelcu.Na samom početku susreta vidjelo se da su obije ekipe tek počele raditi na vanjskim terenima.Nakon prvih 10 min. igre mi smo prvi se bolje snašli i postigli gol za vodstvo od 1-0, gol postiže Hadeljan P.na asistenciju Taradi S. koji je od 9 min. zaigrao kao igrač. Več u sljedečoj min. 11 gosti poravnavaju rezultat , nakon pogrešno odigrane lopte našeg golmana, i to je 1-1.To nas nije sputalo jer več u 15 min. postižemo gol za vodstvo od 2-1 , a gol opet postiže Hadeljan P. na dobru odigranu loptu od strane Cirkvenčić F.Do poluvremena rezultat se više nije mijenjao iako smo stvorili još par dobrih prilika za golove. Sam početak drugog poluvremena pa sve do 10 min. prije kraja igramo samo na jedan gol. U tih 20 min. igre stvorili smo nekoliko lijepih prilika , nakon dobrih proigravanja lopte ali završnica nije bila kako treba sa golom. Ipak u 47 min. postigli smo gol za vodstvo od 3-1 i to  nakon udarca Hadeljan P.loptu u gol posprema Dodlek K.U posljednjih 10 min. igra se više svodila između dva šesnaesterca bez nekih većih prilika sa obje strane.
Sastav: Taradi S. ( 9 min. Juras N. ) - Blažona J. - Đurkin L. - Šegović L. - Vugrinec Noa ( 9 min. Taradi S. ) - Antonović A. - Dodlek K. ( 55 min. Cirkvenčić F. ) - Cirkvenčić F. ( 35 min. Jančec G. ) - Vlašić P. ( 35 min. Vugrinec Niko - 50 min. Vlašić P.) - Vugrinec Niko ( 23 min. Vugrinec Noa ) - Hadeljan P.
Strijelci : 1-0   10 min.  Hadeljan P. - asi. Taradi S.
               1-1   11 min.
               2-1   15 min. Hadeljan P.
               3-1   47 min. Dodlek K. - asi. Hadeljan P.
U Nedjelju 3.3.2019. Pioniri U-15 odigrali svoju drugu pripremnu utakmicu sa NŠ Dinamo-Zelenko u Turčišču. Iako u toj grupi imamo samo 14 igrača , okupilo nas se je 10, tako smo uzeli igrača iz U-13 Taradi M.Nedostajali su bez opravdanja Juras N. - Hadeljan P. Jančec G. i Gazdek P. koji je bolestan. U prvom poluvremenu odigrali smo odličnu , discipliniranu igru u kojoj nam je falila kvalitetnija završnica. U tom djelu imali smo izrazitu priliku za gol kada Dodlek K. izlazi sam pred golmana ali puca ravno u njega, domaćin u tom djelu uputio je samo jedan udarac prema našem golu ali Taradi S. lakočom brani udarac.U drugom poluvremenu očekivani pad u našoj igri nakon što smo primili gol u 43 min., ubrzo primamo gol nepotreban u 44 min.i u 47 min. primamo fliper gol tako da je to već 3-0 za domaćina.Par min. smo se nekako skupili da bi opet primili gol nakon izvedenog kornera i to u 53 min. za 4-0. I za 5-0 koji je bio konačan rezultat gol primamo u 61 min. Golove koje smo primili bili su veliki pad koncentracije , nedostatak snage i k tome bez rezervnih igrača. U cjelini gledajući u dva dana odigrali smo tri odlična poluvremena, tako da moram biti zadovoljan s te strane.
Sastav: Taradi S. - Blažona J. - Đurkin L. - Šegović L. - Antonović A. - Vugrinec Noa - Taradi M. - Vlašić P. - Cirkvenčić F. - Vugrinec Niko - Dodlek K.
Strijelci: 1-0  43 min.