16. rujna 2019.

PRVA POBJEDA MLAĐIH PIONIRA U13

Pobjeda,dva remija i poraz rezime je gostovanja kod Nogometne škole Sloga Čakovec....

Prvi puta u novom prvenstvu Mlađi Pioniri okusili su slast pobjede i to protiv odlične ekipe iz Čakovca.Odličan pristup igrača dao je i takav rezultat te je dobar rad cijele ekipe zajedno sa trenerom konačno došao na naplatu.Pioniri nastavljaju dobrim igrama te je bod više nego zasluženo osvojen za poticaj u narednim kolima. Limači pak se još uvijek muče da bi ostvarili prvu pobjedu. Kočinica koja blokira naše igrače još je uvijek stegnuta te se nadamo da će se u narednim kolima polako i otpustiti jer i ova ekipa naporno radi na treninzima samo nikako da se to i pokaže u prvenstvu,no kako volimo reći već će netko "naletjeti" i ovoj talentiranoj generaciji.O najmlađima na kraju,još jedan bod na kontu u odličnoj igri te je malo falilo da bi osvojili i sva tri no i ovako je više nego odlično.Na kraju pohvale ekipama na zalaganju te fer i korektnom ponašanju.Izvještaji trenera u nastavku:

POČETNICI U8
NŠ SLOGA - NŠO MALA SUBOTICA  1-1 (0-1)
U subotu prijepodne gledali smo odličnu utakmicu u kategoriji Početnika. Naši igrači gostovali su u Čakovcu kod Sloge". Tradicionalno jaka domaća momčad ovaj je put bila u podređenom položaju u odnosu na našu momčad. Odigrali smo kvalitetno, borbeno i prava je šteta što nismo uzeli sva tri boda. A zaslužili smo. Bili smo bolja momčad i šteta je što nismo u nekim situacijama kod 0-1 bolje reagirali i otišli na veću prednost jer bi tada utakmica gotovo sigurno otišla na našu stranu. Vodili smo golom Jakova Vilića, a domaći su izjednačili sedam minuta prije kraja za konačnih 1-1.
Igrali su:Teo Dominić, Deni Brodarić, Karlo Bedić, Karlo Piknjač, Lucian Cvrtnjak, Jakov Vilić, David Sečan, Sven Križan, Andrija Lovrenčić, Fran Kočiš, Ivano Horvat, Leo Marčec, Duje Domjanić, Ian Herman, Marin Plaftak. Trener:Tomislav Podgorelec.
Nedostajali:Mario PIknjač.
POČETNICI U11
NŠ SLOGA - NŠO MALA SUBOTICA  9-0  (4-0)
U susretu 3.kola 2.HNL Zapad ekipa je naših Limača(U11) teško stradala na gostovanju kod "Sloge". Konačan rezultat od čak devet golova u našoj mreži jasno ocrtava odnos snaga na terenu ove subote i dodatan komentar utakmice nije potreban. Kad s druge strane stoji ponajbolja momčad lige, potreban je maksimalan angažman i trud da bi se postigao pozitivan rezultat. No toga kod naših igrača nije bilo. Ni trke ni truda, u kombinaciji s neshvatljivom malodušnošću nisu mogli proći nekažnjeno. Nadajmo se da ćemo u idućim susretima, protiv ravnopravnijih protivnika, i uz bolji pristup doći i do bodova.
Igrali su:Mateo Rebernik, Maksim Juras, Vito Kocijan, Gabrijel Sovar, Domagoj Debelec, Abel Taradi, Ivano Barić, Vito Horvat, Kevin Vurušić, Sebastian Vidović, Noa Nađ, Pavlo Gazdek, Vanja Kočiš i Lovro Cirkvenčić. Trener:Tomislav Podgorelec.
Nedostajali:Roko Plantak, David Horvat, Abel Baranašić.
NŠ SLOGA-NŠO MALA SUBOTICA  1-2
14.09 Odigrali utakmicu protiv zahvalanog protivnika Sloge iz Čakovca.

Prvih 15-20minuta Sloga je imala posjet lopte ali mi odgovorno stojimo na terenu i u više navrata iznosimo loptu na njihovu polovicu. Nakon 20min utakmica naši igrači se bude i nalazimo se par puta u gol šansi gdje nam opet fali završnica.
Drugo poluvrijeme izlazimo van gdje se vidlo na dečkima da žele dobit ovo utakmicu. Patrik Horvat izbacuje Jakov Zadravca koji izlazi sam na golmana i poentira za vodstvo. Nakon pogotka dobili smo još veću želju i žar za pobjedu. Niko Hertl nalazi se sam na 7metara gdje ne zabija za povećanje rezultata. Ali nakon par minuta Jakov Zadravec vraca uslugu Patriku Horvatu gdje zabija za 0-2.Nakon vodstva malo smo se opustili gdje Sloga smanjuje rezultat na 1:2.Nakon dobrog i napornog treniranja zasluženo nam se okrenula sreća  prva pobjeda i veselje u svlačionici.
Sastav:Horvat Tin, David Žinić, Mesarić Sven, Cirkvenčić Vinko, Zadravec Jakov, Juras Luka, Horvat Patrik, Horvat Fran, Lovrenčić Dario, Piknjač Martin, Hertl Niko,Tomašek Marko,Noa Kerovec,Noa Žvorc
Trener:Edi Lacković

NŠ SLOGA   -  NŠO MALA SUBOTICA  0  -  0
U Subotu 14.9.2019. U - 15 Pioniri odigrali 3 kolo prvenstva u Čakovcu  kod Sloge , rezultatom 0 - 0. Od prve minute igre domaĆa ekipa koja je bila fizički jača od nas , nametnula je ofanzivnu igru prema našem golu. Imali su inicijativu i posjed lopte tokom cijelog susreta u svojim nogama. Imali su igru ali sve do našeg kaznenog prostora gdje se njihova igra završavala sa slabim udarcima ili je naša obrana rasčistila situacije na vrijeme. Naša igra svodila se pretežito na defanzivnim zadaĆama gdje smo odigrali jako dobro, a posebito u drugom poluvremenu , tako da smo potpuno zasluženo osvojili bod i to bez primljenog gola. U našoj igri nedostajao je kapetan ekipe Jančec G. gdje bi naša igra bila puno kvalitetnija prema naprijed. Na samoj utakmici imali smo veliku podršku od roditelja koji su glasno bodrili našu ekipu, što je za veliku pohvalu i dokaz da se i protiv objektivno kvalitetne ekipe može ostvariti dobar rezultat.
Sastav: Hadeljan L. - Drvenkar N. ( 35 min. Vugrinec N. ) - Toplek M. - Žinić D. - Cirkvenčić F. - Antonović A. - Gazdek P. - Jančec N. - Taradi M. - Krištofić N. ( 53 min. Vrbanec K. ) - Kerovec D. ( 49 min. Juras N. ) - ( Bartolić M. )