20. ožujka 2021.

REMI PIONIRA U15

I Pioniri U15 odigrali pripremnu utakmicu u Slakovcu....

NŠ MEĐIMUREC / SLOBODA  -  NŠO MALA  SUBOTICA  3 - 3 ( 1-2 )
Ove subote Pioniri U15 odigrali su vrlo kvalitetnu utakmicu u Slakovcu sa NŠ Međimurec/ Sloboda . Sam početak susreta pripao je našoj ekipi , u utakmicu smo ušli odlučno , agresivno , tehnički i taktički smo se dobro postavili . S takvim pristupom prema igri stvorili smo par odličnih prilika za gol ali do gola smo čekali do 14 min. kada Jančec G. odigrava do Juras N. koji postiže gol za naše vodstvo od 0 - 1. Nastavljamo i dalje igrati kvalitetnije od domaćina , stvaramo prilike  i umjesto da povećamo naše vodstvo , iz jedne kontre primamo gol za 1 - 1 u 26 min. Tu nismo stali već smo brzo ponovno došli do novog vodstva u 30 min. od 1 - 2 kada Taradi M. asi. loptu do Martinec L. koji postiže gol , inače Martinec L. ušao je u igru u 26 min. umjesto povrijeđenog Toplek M. koji više nije ulazio u igru. Šteta što u prvom poluvremenu nismo riješili utakmicu , jer prilika je bilo dosta.  U drugo poluvreme domaćin ulazi kvalitetnije u susret i u 42 min. poravnava rezultat na 2 - 2 nakon nesmotrenosti u našoj obrani. Nesmotrenost naše ekipe domaćin koristi brzo sa novim golom za preokret rezultata u vodstvo od 3 - 2 u 45 min. Ubrzo smo se sabrali u igri  i poravnali rezultat na 3 - 3 u 51 min. nakon izvedenog kornera Taradi  M. odbijenu loptu odličnim udarcem Jančec N. posprema u gol. Do kraja susreta propustili smo realizirati par dobrih prilika za pobjedu , ali raduje sve kvalitetnija igra naše ekipe , što je za pohvalu cijeloj našoj ekipi.
Strijelci : 0  -  1    14 min. Juras N. - asi. Jančec G.