TABLICE

DRUGA NL ZAPAD-POČETNICI U11 KONAČNA TABLICA

Kolo
Datum/vrijeme Mjesto Klubovi Rezultat Status
9 26.10.2019 10:00 Prelog Mladost Komet - Podravina 1:2 ODIGRANA
9 26.10.2019 10:00 Varaždin Varaždin - Novi Marof 4:0 ODIGRANA
9 26.10.2019 10:00 Cvetkovec Tehničar - Sloga(Č) 0:9 ODIGRANA
9 26.10.2019 10:00 Hrašćica Varteks - Dinamo(D) 1:5 ODIGRANA
9 27.10.2019 10:00 Dunjkovec_Pretetinec Međimurec - Spartak 3:0 ODIGRANA
  Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod  
 
1 Sloga(Č) 9 8 1 0 50 8 +42 25  
 
2 Varaždin 9 8 0 1 47 5 +42 24  
 
3 Podravina 9 6 1 2 36 20 +16 19  
 
4 Dinamo(D) 9 5 1 3 24 15 +9 16  
 
5 Međimurec 9 4 2 3 26 14 +12 14  
 
6 Mladost Komet 9 2 4 3 19 19 0 10  
 
7 Novi Marof 9 1 4 4 10 16 -6 7  
 
8 Spartak 9 1 3 5 13 23 -10 6  
 
9 Varteks 9 1 2 6 8 44 -36 5  
 
10 Tehničar 9 0 0 9 1 70 -69 0


DRUGA NL ZAPAD-MLAĐI PIONIRI U13 KONAČNA TABLICA

Utakmice
Kolo
Datum/vrijeme Mjesto Klubovi Rezultat Status
9 26.10.2019 10:00 Prelog Mladost Komet - Podravina 1:7 ODIGRANA
9 26.10.2019 10:00 Varaždin Varaždin - Novi Marof 4:0 ODIGRANA
9 26.10.2019 10:00 Cvetkovec Tehničar - Sloga(Č) 0:26 ODIGRANA
9 26.10.2019 10:00 Hrašćica Varteks - Dinamo(D) 4:7 ODIGRANA
9 27.10.2019 10:00 Dunjkovec_Pretetinec Međimurec - Spartak 4:4 ODIGRANA
  Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod  
 
1 Varaždin 9 9 0 0 108 5 +103 27  
 
2 Dinamo(D) 9 7 1 1 54 25 +29 22  
 
3 Podravina 9 7 0 2 44 22 +22 21  
 
4 Novi Marof 9 5 1 3 49 17 +32 16  
 
5 Sloga(Č) 9 5 0 4 54 16 +38 15  
 
6 Spartak 9 4 1 4 29 29 0 13  
 
7 Međimurec 9 2 1 6 19 38 -19 7  
 
8 Mladost Komet 9 2 1 6 24 45 -21 7  
 
9 Varteks 9 1 1 7 15 58 -43 4  
 
10 Tehničar 9 0 0 9 0 141 -141 0


DRUGA NL ZAPAD-PIONIRI U15

Kolo
Datum/vrijeme Mjesto Klubovi Rezultat Status
9 27.10.2019 11:00   Mladost Komet - Podravina 1:2 ODIGRANA
9 26.10.2019 11:00 Varaždin Varaždin - Novi Marof -:- PONIŠTEN
9 26.10.2019 11:00 Cvetkovec Tehničar - Sloga(Č) 0:11 ODIGRANA
9     Varteks - Dinamo(D) -:- PONIŠTEN
9 27.10.2019 12:00 Dunjkovec_Pretetinec Međimurec - Spartak 3:1 ODIGRANA
  Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod  
 
1 Podravina 7 7 0 0 40 7 +33 21  
 
2 Novi Marof 7 5 0 2 40 6 +34 15  
 
3 Mladost Komet 7 4 1 2 21 9 +12 13  
 
4 Sloga(Č) 7 3 2 2 21 11 +10 11  
 
5 Spartak 7 2 2 3 14 22 -8 8  
 
6 Dinamo(D) 7 2 1 4 14 11 +3 7  
 
7 Međimurec 7 2 0 5 11 38 -27 6  
 
8 Varaždin 0 0 0 0 0 0 0 0  
 
9 Varteks 0 0 0 0 0 0 0 0  
 
10 Tehničar 7 0 0 7 3 60 -57 0

Početnici - A Konačna tablica

Početnici - A

Poz. Naziv kluba Statistika Gol raz. Bodovi
1. Mladost Komet 7 7 0 0 55:8 21
2. Sloga (Č) 7 5 1 1 45:10 16
3. Mala Subotica 7 4 2 1 28:8 14
4. Donje Međimurje 7 4 1 2 24:18 13
5. Pušćine/Strahoninec 7 2 1 4 13:20 7
6. Zelenko 7 2 1 4 12:24 7
7. Bat 7 1 0 6 5:35 3
8. Nogometaš 13 7 0 0 7 2:61 0

Rezultati 7. kola

Utakmica Datum i vrijeme Rezultat
Mala Subotica - Donje Međimurje 05.10.2019. 10:00 1 : 1
Zelenko - Nogometaš 13 05.10.2019. 10:00 5 : 0
Sloga (Č) - Pušćine/Strahoninec 05.10.2019. 10:00 5 : 0
Mladost Komet - Bat 05.10.2019. 10:00 5 : 0

Juniori U-17

Poz. Naziv kluba Statistika Gol raz. Bodovi
1. Donje Međimurje 8 7 0 1 48:18 21
2. Naprijed 9 6 2 1 36:15 20
3. Mala Subotica 8 6 1 1 39:9 19
4. Mladost Komet 8 5 2 1 16:7 17
5. Sloga (Č) 10 5 1 4 32:32 16
6. Sveti Juraj na Bregu 9 5 0 4 29:32 15
7. Zelenko 8 3 2 3 21:23 11
8. Pušćine 7 3 0 4 13:14 9
9. Budućnost (P) 8 3 0 5 19:35 9
10. Omladinac(NSR)/Sloboda(M)/Bat 8 2 1 5 13:25 7
11. Petica 8 2 0 6 30:27 6
12. Nogometaš 13 8 1 1 6 11:33 4
13. Mladost (SM) 9 1 0 8 16:53 3
14. slobodan 0 0 0 0 0:0 0

Rezultati 10. kola

Utakmica Datum i vrijeme Rezultat
Petica - Pušćine 19.10.2019. 12:30 - : -
Mladost Komet - Naprijed 19.10.2019. 12:30 1 : 1
Donje Međimurje - Sveti Juraj na Bregu 19.10.2019. 12:30 8 : 1
Mladost (SM) - Nogometaš 13 19.10.2019. 12:30 - : -
Budućnost (P) - Omladinac(NSR)/Sloboda(M)/Bat 19.10.2019. 12:30 5 : 0
Zelenko - Sloga (Č) 15.10.2019. 20:15 2 : 4

Utakmice 11. kola

Utakmica Datum i vrijeme
Pušćine - Zelenko 26.10.2019. 12:30
Naprijed - Petica 26.10.2019. 12:30
Sveti Juraj na Bregu - Mladost Komet 26.10.2019. 12:30
Nogometaš 13 - Donje Međimurje 26.10.2019. 12:30
Mala Subotica - Mladost (SM) 26.10.2019. 12:30
Sloga (Č) - Budućnost (P) 26.10.2019. 12:30