12. ožujka 2021.

TRENING UTAKMICA POČETNIKA

Ovaj tjedan Početnici U8 prvi krenuli u odigravanje trening utakmica...

Ove srijede igrali smo u gostima u Prelogu protiv NŠ Mladosti Komet Prelog. Vrlo dobro smo krenuli u utakmicu i od početka stvarali šanse. U prvih 10 minuta apsolutno smo dominirali terenom i protivnik nije uspio stvoriti nijednu šansu. Nakon jedne kontre domaćina, lopta završava u našoj mreži i rezultat je 1-0 za domaćina. Bez obzira na pogodak u našoj mreži, i dalje smo nizali šanse i jedna takva završila je pogotkom Doriana Tizaja. Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 1-1. Početkom drugog poluvremena, nijedna se momčad nije isticala, a jedna nespretna reakcija naše obrane dovela je do novog pogotka domaćina. Nakon tog pogotka i dalje smo napadali i nizali šanse te čak i promašili penal za izjednačenje što je domaćin kaznio i povisio rezultat na 3-1. Rezultat je u konačnici bio 3-1 za domaćina. Prije svega bih naglasio da je uvelike vidljiv napredak u našoj igri, a samo dobrim i kvalitetnim daljnjim treniranjem možemo doći do željenih rezultata. Čestitke igračima na borbenosti, zalaganju i trudu.

Igrači: Duje Domjanić, Mario Piknjač, Deni Brodarić, Karlo Gavez, Dorian Tizaj, Šimun Baranašić, Ian Herman, Ivano Horvat, Lukas Mihinjač, Andrija Lovrenčić, Gabriel Janković

Trener: Petar Božek