9. rujna 2019.

USPJEŠNI NAJMLAĐI I NAJSTARIJI

Proteklog vikenda odigrano je još jedno kolo svih liga u kojima imamo predstavnike.....

Tjedan iza nas protekao je u odličnim predstavama naših ekipa u raznim kategorijama natjecanja no možemo istaknuti uz Početnike U8 koji su došli do druge pobjede za redom pa Pionire U15 koji bilježe prvu pobjedu u novoj sezoni i naše Juniore U17 koji su u samo četiri dana odigrali tri kola i osvojili 7 bodova sa dvije pobjede dok su jednu utakmicu odigrali neriješeno. Limači U11 i Mlađi Pioniri nisu se istaknuli u osvajanju bodova no zalaganja i borbenosti nije nedostajalo pa se nadamo i prvim bodovima i u ove dvije kategorije.Prilika je već u slijedećem kolu kada četiri ekipe gostuju kod Sloge iz Čakovca dok pak Juniori U17 imaju zaostalu utakmicu 1.kola u utorak 10.9. protiv NŠ Petice te redovno kolo u subotu 14.09. Izvještaje trenera možete pročitati u nastavku.

POČETNICI U8
NŠO MALA SUBOTICA - NŠ ZELENKO/DINAMO  6-0 (2-0)
U susretu 3.kola naši su Početnici na domaćem terenu ugostili ŠN "Zelenko/Dinamo". Od prve do zadnje minute gledali smo dominaciju naše momčadi, koja je bila vidljiva i kroz posjed lopte i prilike ali i kroz konačan rezultat. Naši su igrači bili dobro raspoloženi i stvorili su kroz igru dosta prilika, a od svih tih prilika smo šest njih i iskoristili. Trostruki je strijelac bio kapetan Jakov Vilić, dva je pogotka postigao Duje Domjanić a svoj prvijenac je postigao novoregistrirani igrač Karlo Bedić. Čestitke svim igračima na trudu, zalaganju i dobroj igri.
Igrali su:Teo Dominić, Deni Brodarić, Karlo Bedić, Lucian Cvrtnjak, Jakov Vilić, Andrija Lovrenčić, Fran Kočiš, Ivano Horvat, Leo Marčec, Duje Domjanić, Ian Herman, David Sečan, Karlo Piknjač, Mario Piknjač, Marin Plaftak.
Trener:Tomislav Podgorelec.
Nedostajali:Sven Križan
2.HNL ZAPAD - LIMAČI:
NŠO MALA SUBOTICA - NŠ ZELENKO/DINAMO  0-2 (0-2)
Ni u drugom susretu novoga prvenstva ekipa Limača nije pronašla put do bodova. U goste nam je stigla ekipa NŠ "Zelenko/Dinamo" i sasvim zasluženo slavila rezultatom 0-2. Gosti su tijekom cijelog susreta bili konkretniji i njihova je pobjeda više nego zaslužena. Kod naših je igrača ponovno bila vidljiva nervoza, dekocentracija i nesigurnost koja je rezultirala individualnim i grupnim pogreškama. A snalažljivi i spretni gosti naše su pogreške znalački iskoristili. Pred protivničkim smo golom bili u dosta situacija no nedostajala je prava i konkretna završnica. Vidljivo je da je potrebno još dosta rada na samoj igri i uigravanju kompletne ekipe. Nadamo se i vjerujemo da će u sljedećim susretima sve to izgledati bolje.
Igrali su:Mateo Rebernik, Maksim Juras, David Horvat, Vito Kocijan, Abel Baranašić, Domagoj Debelec, Abel Taradi, Ivano Barić, Vito Horvat, Kevin Vurušić, Sebastian Vidović, Noa Nađ, Pavlo Gazdek, Vanja Kočiš.
Nedostajali:Roko Plantak, Lovro Cirkvenčić.
NŠ OPĆINE MALA SUBOTICA - NŠ ZELENKO 1-3(1-2)
07.09. odigrali smo dobru utakmicu sa protivnikom iz Domašinca. Gosti su poveli sa 0:1,ali s borbom i željom Patrik Horvat vraća ubrzo rezultat na 1:1.Zadnju minutu prvog poluvremena dobijemo gol za 1:2 opet iz naše greške gdje zadnji igrač ne izbije loptu van 16 metara nego gubi loptu i protivnički igrač koristi priliku. Drugo poluvrijeme krenuli smo opet sa željom ali nedovoljno za postizanje pogodaka,protivnički igrači stvorili su 3 cista šansa za postizanje pogodaka ali Tin Horvat sjajnim obranama čuva mrežu. I kako to ide u nogometu ne zabiješ pa primiš,Sven Mesarić nalazi se u zadnjim minutama s golmanom oči u oči ali ne iskorištava odličnu šansu za 2-2.Zadnju minutu idemo na sve ili ništa gdje dobijemo gol iz kontre svi našii igrači odlaze na centaršut ali gosti izbijaju loptu i odlaze dva  protiv jedan na golmana i iskorištavaju šansu. Ovom utakmicom smo dokazali da napredujemo i da nam fale nijanse za bodove.

Sastav:Horvat Tin, David Žinić, Mesarić Sven, Cirkvenčić Vinko, Zadravec Jakov, Juras Luka, Horvat Patrik, Horvat Fran, Lovrenčić Dario, Piknjač Martin, Marušić Mihael, Hertl Niko,Tomašek Marko,Noa Kerovec,Noa Žvorc

Trener:Edi Lacković
NŠO MALA SUBOTICA  -  NŠ DINAMO( Domašinec ) 3 - 1 (1-1 )
U Subotu 7.9.2019.odigrali smo drugu prvenstvenu utakmicu puno kvalitetnije nego u prvom kolu , što se tiče igre faze obrane. Već tradicionalno kada igramo utakmice sa ekipom škole Dinamo-Zelenko utakmice su čvrste , borbene za svaku loptu. Tako je bilo i sada , gosti otvaraju susret kvalitetnije u kojoj igri imaju više loptu u nogama . U takvoj igri iako su im napadi završavali prije našeg kaznenog prostora u jednoj akciji uspijevaju iznuditi 11 m kada u našoj zadnjoj liniji slabo reagiramo i činimo prekršaj za 11 m. u 12 min. , što gosti koriste i postižu gol za 0 - 1. Taj gol nas je više motivirao , tako smo počeli i mi igrati kvalitetnije i u jednoj kontri u 25 min. kada Cirkvenčić F. pobjegao igraču , odigrava na Kerovec D. koji loptu posprema u gol za zasluženih 1 - 1, s tim rezultatom je prvo poluvreme završilo. U drugom poluvremenu kako je utakmica odmicala prema kraju , tako smo mi imali sve više igru prema naprijed , što nam je donijelo vodstvo od 2 - 1 u 52 min. igre kada nakon jedne dubinske lopte Taradi M. postiže gol. Tu nismo stali več imamo kvalitetniju igru dalje što je bio i plod postignutog gola u samoj završnici utakmice kada Antonović A. puca sa nekih 25 m i pogađa gol za pobjedu od 3 - 1 i na kraju radost u našoj ekipi . U našoj ekipi vidni je pomak napretka kako u kolektivnoj i pojedinačnoj igri odnosno trkačkom djelu igre.
Strijelci: 0  -  1  11 m.  12 min.
              1  -  1             25 min. Kerovec D. - asi. Cirkvenčić F.
              2  -  1           52 min. Taradi M.  -  asi. Jančec G.
              3  -  1             70  min.
Igrali su: Hadeljan L. - Jančec G. - Toplek M. - Žinić D. ( 65 min. Juras N. ) - Krištofić N. ( 58 min. Vrbanec K ) - Gazdek P. - Antonović A. - Jančec N. - Taradi M. - Cirkvenčić F.( 65 min. Bartolić M. ) - Kerovec D. ( 36 min. Vugrinec N. )
KVALITETNA LIGA JUNIORI U17
NŠO MALA SUBOTICA  - NŠ ZELENKO   2-2  ( 1-0 )
Otvaranje nove sezone U-17 Juniori odigrali sa ekipom Zelenko i odigrali neodlučno 2 - 2. Sam početak susreta donio nam je brzo vodstvo i to već u 3 min. igre kada Slaviček F. odigrava loptu do Jančec D. koji postiže gol za 1 - 0. Tokom cijelog susreta igra obiju ekipa bila je odlična sa puno trke , dobrih proigravanja , što je stvorilo dobre prilike za gol ali su oba golmana dobro branili . U prvom poluvremenu osim postignutog gola , stvorili smo par čistih gol prilika od kojih smo u dva navrata pogodili okvir gola , a gosti su se orjentirali na polukontre i kontre iz kojih su bili opasni po naš gol. Ipak poluvrijeme je završilo sa našim vodstvom od 1 - 0. Sam početak drugog poluvremena donosi poravnanja rezultata jer već u prvoj min. odnosno 46 min. igre gosti vrše udarac na naš gol, golman odbija ali gosti na odbijenu loptu najbolje reagiraju i postižu gol za 1 - 1. Slijedila je ravnopravna igra , gdje naša ekipa vrši pritisak prema protivničkom golu a gosti se orjentiraju na kontru. Tako da nakon naše prilike za gol , gosti vrše kontru i postižu gol za vodstvo od 1 - 2 u 59 min. igre. Do kraja susreta stvaramo prilike ali ih i ne realiziramo , u tom djelu pogađamo u tri navrata okvir gola. Da bi konačno naša igra bila nagrađena sa pogotkom u 83 min. igre kada Jeđud D. proigrava Horvat L. koji postiže prekrasan gol za 2 - 2. Pred sam kraj Horvat L. odlično puca ali lopta završava na okviru gola , da bi gosti na samom kraju imali gol priliku ali odlično brani naš golman Martan J. , tako da susret završava sa 2 - 2 u dobroj igri obiju ekipa na čemu treba pohvaliti obije ekipe.
Strijelci: 1  -  0    3 min.  Jančec D.  -  asi. Slaviček F.
              1  -  1   46 min.
              1  -  2   59 min.
              2  -  2   83 min. Horvat L.  - asi. Jeđud D.
Sastav: Martan J. - Đurkin L. - Ciglar T. - Vugrinec M. - Horvat L. - Cirkvenčić N. - Slaviček F. - Marčec M. - Kocijan F. - Hadeljan P. - Jančec D.
            Još su igrali: Mikulaj I. - Šegović L. - Vugrinec N. - Krčmar M. - Jeđud D. - Blažona J.
NŠ SLOGA  -  NŠO MALA SUBOTICA 0 - 7 ( 1-0 )
Utakmicu 3.kola prvenstva odigrali smo u četvrtak 5.9.2019.sa ekipom NŠ Sloga u Čakovcu.Utakmicu smo otvorili jako kvalitetno , jer smo več u 3 min. igre postigli gol za 0 - 1, nakon odlično odigrane okomite lopte od strane Ciglar T. prema Hadeljan P. koji loptu posprema u gol. Slijedila je ravnopravna igra u polju ali sa dosta prilika sa obije strane , ali rezultat se nije mijenjao do poluvremena , tako da je prvo poluvreme završili sa 0 - 1 u našu korist. Sam početak drugog poluvremena nagovijestio je našu dominaciju u igri jer smo preuzeli totalnu dominaciju u igri , stvarali smo prilike za postizanje golova od kojih smo realizirali u 6 navrata a moglo je i više. Tako smo na kraju visoko porazili domaću ekipu sa potpuno zasluženih 0 - 7. Od naših svih 16 igrača doprinjelo je ovoj visokoj pobjedi i kvalitetnoj igri i na kraju zasluženoj visokoj pobjedi.
Strijelci : 0  -  1    3 min. Hadeljan P.  -  asi. Ciglar T.
               0  -  2   51 min. Krčmar M.  -  asi. Marčec M.
               0  -  3   63 min. Hadeljan P. - asi.  Mikulaj I.
               0  -  4   69 min. Marčec M. udarac cc 35 m
               0  -  5   75 min. Krčmar M.  - udarac Mikulaj I. golman odbija
               0  -  6   78 min. Kocijan F.  - udarac Blažona J. prečka
               0  -  7   82 min. Krčmar M. - asi. Blažona J.
Sastav : Martan J. 90 min. - Đurkin L. 79 min. - Ciglar T. 55 min. - Vugrinec . 77 min. - Horvat L. 63 min. - Cirkvenčić N. 23 min. - Slaviček F. 70 min. - Marčec M. 90 min. - Kocijan F. 75 min. - Hadeljan P. 82 min. - Jančec D. 52 min.
Još su igrali: Mikulaj I. 61 min. - Šegović L. 41 min. - Krčmar M. 63 min. - Jeđud D. 42 min. - Blažona J. 27 min.
NŠO MALA SUBOTICA -  NŠ PUŠČINE  2-0 (1-0)
U Petak 6.9.2019. odigrali so 4 kolo prvenstva gdje smo u 4 dana odigrali 3 prvenstvenu utakmicu. Iako se vidio umor na našim igračima , odigrali smo dobru utakmicu u rosteru od 17 igrača , tako da nam sama igra u polju nije previše trpjela , već smo mi imali tokom cijelog susreta dosta kvalitetnu igru iz koje smo stvorili dosta prilika za postizanje golova. U prvom poluvremenu gol smo postigli u 26 min. igre kada smo imali 11 m , nakon prekršaja nad Mikulaj I. a realizator je bio Kocijan F. Gosti se tokom susreta opredijelili na kontru , gdje smo dobro odgovorili ili je naš golman dobro reagirao. Takva igra se nastavila i u drugom poluvremenu , imali smo igru i prilike ali smo realizirali samo jednu i to u 69 min. igre kada Vugrinec N. proigrava do Krčmar M. koji loptu posprema u gol za 2 - 0.Do kraja susreta rezultat se više nije mijenjao iako je bilo još prilika. Tako smo u 4 dana od 3 utakmice ostvarili 2 pobjede i 1 igrali neodlučeno, što treba pohvaliti cijelu ekipu na zalaganju , zajedništvu i dobrim igrama.
Strijelci: 1  -  0  11 m  26 min.  - Kocijan F. - prekršaj nad Mikulaj I.
                2  -  0           69 min.  - Krčmar M. - asi. Vugrinec N.
Igrali su : Martan J. 90 min. - Vugrinec M. 75 min. - Ciglar T. 64 min. - Đurkin L. 90 min.- Horvat . 45 min. - Slaviček F. 60 min. - Jančec D. 90 min. - Marčec M. 64 min. - Kocijan F. 75 min. - Mikulaj I. 45 min. - Hadeljan P. 72 min. = ( Šegović L. 52 min. - Cirkvenčić N. 45 min. - Krčmar M. 30 min. - Jeđud D. 45 min. - Blažona J. 15 min. )