27. siječnja 2018.

ZIMSKA LIGA LIMAČI U10: NŠ MALA SUBOTICA-NŠ ZELENKO/DINAMO 3-3 (2-1)

Drugo kolo Zimske lige za Limače donijelo nam je jedan pozitivan rezultat za dobru motivaciju za slijedeće susrete....

U susretu 2.kola Zimske lige Limača, naši su igrači odigrali neriješeno protiv uvijek neugodne ekipe NŠ Zelenko/Dinamo. Na kraju je bilo 3-3, u utakmici s puno preokreta. Bila je to tradicionalno tvrda i izjednačena utakmica, kvalitetom na iznimnoj razini u kojoj je neodlučen ishod možda i najpravedniji na kraju. Prilika za pogodak smo doduše imali mi više, no sve u svemu moramo biti zadovoljni i bodom. U jeku naših napada i šansi na početku utakmice, gosti iz kontre dolaze do 0-1. Naši igrači ubrzo izjednačavaju golom Hertla i preokreću rezultat u svoju korist golom Bašeka za 2-1. Tim je rezultatom završio prvi dio susreta. U nastavku gol gostiju visi u zraku, no naši su nespretni pred golom. "Crna rupa" pojavila se u našoj igri sredinom drugog dijela što koriste gosti i s dva gola u razmaku od samo pet minuta rade preokret za 2-3. No i tu nije kraj, naši napadaju i pritišću što rezultira izjednačujućim pogotkom Patrika Horvata za konačnih 3-3. Imali smo još jednu priliku 20-ak sekundi do kraja no i ta je prilika otišla u nepovrat. Na kraju poštenih i realnih 3-3

Igrali su: Horvat Tin, Bašek Ivan, Juras Luka, Drvenkar Moreno, Hertl Niko, Tomašek Marko, Horvat Patrik, Švenda Tino, Horvat Julian, Cirkvenčić Vinko, Horvat Hrvoje i Žinić David - trener:Podgorelec Tomislav.