23. siječnja 2023.

ČETVRTFINALE PIONIRA U16

Pioniri U16 zaustavljeni u četvrtfinalu turnira u organizaciji NŠ Sveti Juraj.....

Ove nedjelje Pioniri U16 igrali su na turniru u Sv. Jurju na Bregu. Naša ekipa bila je u grupi B a prva utakmica igrala se sa ekipom Magije sastavljena sa igračima 2007.godišta Međimurja i Varaždina.  Tokom susreta nosili smo se dobro ali na kraju smo izgubili sa 3-0. Drugu utakmicu igrali smo sa Slogom sastavljenu igračima 2007.g. Dobro smo parirali cijelu utakmicu ali primamo gol pet sekundi prije kraja susreta i poraz od 1-0. Slijedila je utakmica sa Nogometaš 13 koja je bila sastavljena približnih godina našoj ekipi. Tokom susreta bili smo puno bolja ekipa i golovima Bedić D. 2 , Gazdek P. 2 , Tomašek M. i Juras L. pobijedili sa 6-0. Pobjedom smo ostvarili plasman u četvrtfinale gdje smo opet igrali protiv  starije i fizički jače ekipe Vidovca. Do polovice susreta igramo ravnopravno. Prvo imamo zicer Tomašek M. i promašaj da bi potom primili gol za 0-1. Slijedi poravnanje rezultata na 1-1 gol postiže Tomašek M. Iskusnija ekipa Vidovca dolazi u vodstvo od 2-1 četiri minute prije kraja . Pokušavamo poravnati rezultat ali iz kontri primamo još tri pogotka za poraz od 5-1. Na ovom turniru naša ekipa bila je sastavljena od dva igrača 2007.g. Toplek S. i Juras L. dva igrača  2008.g. Tomašek M. i Cirkvenčić V. i pet igrača 2009.g. Barić I. , Kocijan V. , Bedić D. , Gazdek P. i  Juras M. Treba napomenuti da je ovo dobar rezultat i novo iskustvo za sve igrače . Na turniru igrali smo sa dvije postave koje su se mijenjale  svakih tri minute tako da su svi igrali isto . Cijeli turnir vratar je bio Toplek S.  U jednoj postavi igrali su Juras L. , Cirkvenčić V. , Tomašek M. i Bedić D. a u drugoj Juras M. , Kocijan V., Barić I. i Gazdek P.

Magije - NŠO Mala Subotica  3-0
Sloga - NŠO Mala Subotica  1-0
Nogometaš 13 - NŠO Mala Subotica  0-6  strijelci : Bedić D. 2 , Gazdek P. 2 , Tomašek M. i Juras L. po 1