3. travnja 2021.

DRUGA POBJEDA POČETNIKA

Ove subote jedino ekipa Početnika odradila drugo kolo dok su ostale ekipe bile slobodne....

Ove subote igrali smo prvenstvenu utakmicu u Goričanu protiv NŠ Goričan/Donji Kraljevec. Vrlo dobro smo krenuli u utakmicu i od početka utakmice stvarali šanse pred protivničkim golom. Golovima Ivana Horvata i Iana Hermana poveli smo 2:0. Nakon pogotka za 2:0, uslijedio je pad u našoj igri te je protivnik sa dvama pogocima stigao na 2:2. To je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena. Cijelo drugo poluvrijeme naša ekipa je stvarala šanse, a u obrani nije dopustila ni jednu šansu domaćina. Sa još dva pogotka Iana Hermana, naša ekipa je u konačnici pobijedila 4:2. Čestitke igračima na trudu i na ostvarenoj pobjedi, te roditeljima na fantastičnoj podršci.

Igrači: Karlo Piknjač, Deni Brodarić, Andrija Lovrenčić, Ivano Horvat, David Sečan, Mario Piknjač, Ian Herman, Dorian Tizaj, Karlo Gavez, Šimun Baranašić, Duje Domjanić, Borna Domjanić

Trener: Petar Božek