4. rujna 2017.

TREĆE I ČETVRTO KOLO KVALITETNE LIGE ODIGRANO PROTEKLOG TJEDNA

Protekloga tjedna u četiri dana odigrana su dva kola tj. treće i četvrto kolo kvalitetne lige,dok su Početnici odigrali drugo kolo...

Srijeda i Četvrtak su bili dani kada smo odigrali treće kolo Lige i to u gostima kod Sloge iz Čakovca.Jedina ekipa koja je uspjela barem malo isprati gorak okus koji su nam ponudili Limači i Pioniri porazima u srazu sa vršnjacima iz Sloge bili su Mlađi Pioniri koji su nas uspjeli minimalnom ali zasluženom pobjedom donekle obradovati. Juniori su isto tako bili uspješni te su sedmicom nagradili goste iz Svetog Jurja na Bregu.

Početnici su u subotu odigrali drugo kolo sa Slogom iz Čakovca te zabilježili drugi poraz,no iz izvještaja trenera sa utakmice može se izdvojiti i optimizam i dio kritike na račun psihološke oscilacije najmlađih.Puno je rada još pred njima i naravno da vjerujemo uz ovu daleko najmlađu ekipu u Ligi imamo se čemu nadati u budućnosti.Mlađi Pioniri su remizirali u subotu,šteta jer je vodstvo do zadnje minute bilo naše i žal za izgubljena dva boda je bila velika no napredak je vidljiv te smo sretni zbog toga. Limači su opet dobro igrali,stvarali šanse ali nažalost više golova postigli su gosti i uzeli tri boda.Za ovu ekipu mislimo da se samo treba otvoriti gol,igra postoji,borbenost i zalaganje isto tako pa i tu smo optimisti da u slijedeća dva kola trebao bi netko od protivnika  "nastradati"pa da se i Limačima podigne samopouzdanje.Pioniri su se oslobodili grča i odličnom igrom napunili mrežu gostima.Za njih vrijedi toplo-hladno sa pristupom.U ovoj su utakmici pokazali puno lijepih akcija te je rezultat mogao biti i veći.Juniori za kraj u gostima u Pribislavcu doslovno pokradeni.Sudac Kolarić Robert nije isključio domaćeg golmana kada izvan kaznenog udarca ruši Ivana Mikulaja kada ide sam prema golu i to kod rezultata 0-0 ,pušta očito zaleđe 9 minuta kasnije gdje domaćin zabija.Propustili smo u prvom dijelu tri lijepe prilike i na kraju točka na i, penal u zadnjoj minuti za domaćine za tri ne zaslužena boda.Bravo za naše igrače a sucu Kolariću poruka neka se ostavi tog posla,bolje za njega a najbolje za nogomet.