10. ožujka 2024.

USPJEŠNA GENERALKA

Pobjeda Pionira u zadnjoj pripremnoj utakmici pred početak prvenstva...

NŠO MALA  SUBOTICA-NŠ SV.JURAJ NA BREGU  3-0 ( 2-0 )
U pripremnoj utakmici pred početak proljetnog djela  prvenstva Pioniri U15 odigrali su dobru utakmica i zabilježili pobjedu protiv ekipe koja nam je nanijela poraz od 1-0 u jesenskom djelu prvenstva. Od samog početka susreta naša ekipa u igru je ušla čvrsto, disciplinirano te dobro organizirano u igri. U takvom uvodu u stvorili smo par dobrih prilika za postizanje pogodaka ali falila nam je koncentracija kod završnog udarca. Ipak u 9. minuti igre dolazimo do zasluženog vodstva od 1-0 kada u završnoj akciji Žvorc Noa proigrava loptu do Debelec Domagoja koji postiže pogodak. Gosti u prvom poluvremenu su u podređenoj ulozi orijentirani na fazu obrane i sa brzom tranzicijom prema naprijed gdje naši obrambeni igrači dobro reagiraju. Do povećanja vodstva čekamo do 31. minute kada u završnoj akciji Barić Ivano odigrava povratnu loptu do Tomašek Marka koji je precizan za naše vodstvo od 2-0. U prvom poluvremenu možemo biti potpuno zadovoljni sa prikazanome na terenu od naše ekipe. U nastavku drugog poluvremena dali smo mogućnosti i ostalim igračima sa klupe tako da su svi igrači  mogli pokazati svoje mogućnosti a isti su dobro opravdali povjerenje. U 49.  minuti igre dolazimo do našeg trećeg pogotka kada u kombiniranoj akciji u završnici dolazi Žvorc Noa koji proigrava loptu do Piknjač Martina te isti poentira za 3-0. Naša organizirana igra tokom drugog djela prema naprijed nije izostala. Stalno radimo napad za napadom ali u završnom djelu što nepreciznost što nedostatak ideje kod završnog udarca razlozi su što ne dolazimo do više pogodaka. Naša ekipa kroz cijelo drugo poluvrijeme ne dozvoljava gostima da organiziraju nešto više prijetnje prema našem golu. Na kraju potpuno zasluženo ostvarujemo novu pobjedu u generalnoj probi pred početak proljetnog dijela sezone što nam donosi još veće samopouzdanje. Svim igračima čestitke na angažmanu i prikazanome.
Strijelci : 1-0   9 "  Debelec Domagoj - asi. Žvorc Noa
                 2-0  31"  Tomašek  Marko  - asi. Barić Ivano
                 3-0  49"  Piknjač Martin  - asi. Žvorc Noa
Igrali su :  Dominić Teo 70", Cirkvenčić Vinko 70", Juras Maksim 70", Obadić Dino 47",  Horvat  Vito 70" Barić Ivano 60", Žvorc Noa 55", Tomašek Marko 64", Debelec Domagoj 46", Vidović Sebastijan 49" Piknjač Martin 70" ( još su igrali : Gazdek Pavlo 21", Plantak Roko 35", Sovar Gabrijel 21", Bedić Karlo 23)
Nedostajali : Baranašić Abel - Horvat David - Nađ Noa - Andročec Vito