10. ožujka 2024.

PRIPREMNE UTAKMICE U11 i U13

Uspješne generalke za Limače i Mlađe Pionire....

U13  NŠO MALA SUBOTICA-NŠ IVANOVEC/ŠTEFANEC  4-1 (1-0)

U subotu su naši igrači kategorije U13 odigrali pripremnu utakmicu sa ekipom NŠ Ivanovec/Štefanec. Od samog početka utakmice naša ekipa je imala inicijativu i igralo se cijelo vrijeme pred golom gostujuće ekipe. Bilo je puno prilika za našu ekipu ali nije bilo mirnoće u napadu. Isto tako moramo napomenuti da su se gosti vrlo disciplinirano branili sa većinom igrača na tridesetak metara ispred vlastitog gola. Ipak pred sam kraj prvog poluvremena postižemo pogodak te je nakon vodstva krenula brža i konkretnija igra, posebice u drugom poluvremenu kada postižemo još tri pogotka nakon vrlo kvalitetno odigranih akcija. Osim promjene u taktičkom dijelu bilo je rotacije igrača na nekoliko različitih pozicija u obrani ,napadu i veznoj liniji. Raduje nas što smo dali prilike još četvorici igrača kategorije U11 pa je u jednom trenutku u igri bilo čak petorica igrača kategorije U11 koji se na taj način pripremaju za jesenski prelazak u višu kategoriju. Naši igrači su prezentirali napadački nogomet sa kvalitetnom kombinatorikom. Gosti u posljednjoj minuti utakmice postižu pogodak te utakmica završava pobjedom naše ekipe 4-1. Bilo je nekoliko odlično odigranih akcija te je sada na našoj ekipi kategorije U13 da takav kvalitetan nogomet prezentira sljedeći vikend u prvom kolu nastavka prvenstva.

Sastav : Dominić T., Botić I., Horvat I., Lovrenčić A., Čurila A., Mihinjač L., Cvrtnjak L.,Plaftak M., Brodarić D. Bedić K. ( C ) , Tizaj D. Još su igrali : Herman I., Kreslin L., Sečan D., Piknjač K., Hrastić L.
Nedostajali su : Baranašić Š. , Držanić J.
Strijelci :Plaftak M., Bedić K., Cvrtnjak L., Čurila A.
Trener  Neven Kreslin, prof.
U11  NŠO MALA SUBOTICA-NŠ PRELOG  0-1
Odličnu utakmicu, vrlo dinamičnu i taktički kvalitetnu odigrale su ekipe kategorije U11. Naši igrači su se suprotstavili vršnjacima iz NŠ Prelog. Iako je utakmica završila minimalnom pobjedom gostiju iz Preloga možemo biti vrlo zadovoljni pristupom odnosno motiviranošću naše ekipe. Naši igrači su taktički vrlo dobro odigrali utakmicu protiv kvalitetnog protivnika koji trenutno igra kvalitetniju i jaču ligu od naše ekipe iako se to ni u jednom trenutku nije primjećivalo na terenu. Bilo je konkretnih prilika za postizanje pogodaka ali su golmani obje ekipe prikazali kvalitetnu formu. Pred sam kraj prvog poluvremena naša ekipa je primila pogodak kada su gosti iz Preloga na brzinu odigrali prekid te iznenadili našu ekipu.
U drugom poluvremenu igra se još otvorenije sa mnogo udaraca i prekida, neiskorištenih prilika ali ni jedna ekipa nije uspjela postići pogodak. Rezultat utakmice se više nije mijenjao te završava pobjedom ekipe iz Preloga. Odlična "generalna proba" za utakmicu prvog kola nastavka prvenstva za kategoriju U11.
Sastav : Kamenić G., Sečan D., Piknjač K., Horvat K., Gavez K., Žvorc K., Kreslin L., Tizaj D., Herman I.,
Još su igrali : Hrastić L., Jurinić K., Kolarić D., Bezek L., Vitez I., Taradi N. , Markač E.
Trener : Neven Kreslin , prof.