26. kolovoza 2018.

DVIJE POBJEDE I PORAZ ZA POČETAK PRVENSTVA U 2.NL ZAPAD

Prvo kolo nove lige donijelo nam je pobjede Limača U11 i Pionira U15,dok su Mlađi Pioniri U13..........

LIMAČI U11:

SPARTAK-VARTEKS II 5-2(1-1)

Nakon posljednje pripremne utakmice preko tjedna, protiv Dinama iz Domašinca u kojoj smo slavili sa 7:4, došlo je i prvo prvenstveno kolo u novoj ligi!
Ugostili smo ekipu NK Varteks II
Unatoč kiši i nešto hladnijem vremenu odigrali smo jednu dobru, borbenu utakmicu te slavili s 5:2!
Strijelci su bili: Borna Antonovic 3, Jakov Zadravec i David Horvat!

Sastav: Cirkvenčić V.,Rebernik M.,Juras M.,Horvat D.,Horvat F.,Tomašek M.,Kocijan V.,Zadravec J.,Baranašić A.,Horvat J.,Barić I.,Antonović B.,Mesarić S.,Gazdek P.,Kerovec N.Žinić D. Trener Samir Šopalović

Strijelci: Antonović B. 3 gola,Zadravec J. i Horvat D. po jedan gol.

SPARTAK- VARTEKS II 3-5(1-2)

U prvom kolu novoformirane međužupanijske 2.NL ZAPAD, u goste nam je stigla ekipa NK Varteks iz Varaždina. Nažalost, nismo uspjeli prvenstvo otvoriti pobjedom, no prema viđenom na terenu ni nemamo previše žaliti za čim. Naime, gostujuća je momčad djelovala angažiranije, konkretnije i trkački svakako bolje od naše ekipe. No ipak, statistika udaraca na gol, prilike pred oba gola ipak su bili na našoj strani. Nakon početnog ispitivanja snaga, gosti uspijevaju s dva udarca iz daljine, po mokrom i sklizavom terenu, matirati našeg vratara koji je svakako trebao bolje reagirati kod oba udarca. 16. i 24.minuta bile su kobne za našu momčad. Do kraja poluvremena se vraćamo u susret, pogotkom Tina Švende iz 29.minute. Nakon predaha krećemo odlučnije po izjednačenje, no gostujući igrač u  34.minuti, opet iznenađuje našeg indisponiranog vratara i opet gubimo 1-3. Deni Švenda i njegov brat Tino, u nekoliko navrata dolaze u izgledne prilike, no nema ni mirnoće ni koncentracije kod završnog udarca. Jednu takvu priliku Deni ipak koristi i opet postaje napeto, sad je 2-3. Gosti vrebaju svoje prilike iz polukontre i kontre i samo minutu nakon izjednačenja dolaze do 2-4, pa i 2-5 iz dvije odlične kontre. Nedostižan rezultat uspijevamo ipak barem ublažiti, drugim pogotkom Tina Švende za konačnih 3-5. Prilike za popravak slijede u novim utakmicama, koje možemo dobiti uz nešto više agresivnosti, koncentracije i s manje tehničkih pogrešaka, koje su današnji naši protivnici spretno iskoristili.
Igrali su:Tin Horvat, Ivan Bašek, Niko Hertl, Luka Juras, Marko Toplek, Patrik Horvat, Tino Švenda, Matija Taradi, Marino Bartolić, Karlo Vrbanec, Deni Švenda i Noel Drvenkar - trener:Tomislav Podgorelec.
(nedostajali:Niko Jančec, Moreno Drvenkar)
NK SPARTAK  -  NK VARTEKS II    13 -1 ( 7-0 )
U Nedjelju 26.8.2018. otvaranje nove sezone u višem rangu natjecanja U -15 Pioniri odigrali više nego dobru utakmicu protiv Varteks II. Otvaranje utakmice jako dobro, tako da od 5 minute igre do 9 min. postižemo 4 pogotka za uvjerljivo vodstvo od 4 - 0. Slijedila je i dalje dobra igra sa dobrim proigravanjima , stvarale su se prilike za pogotke od kojih smo do poluvremena realizirali još 3 za uvjerljivo vodstvo od 7 - 0. Nakon visokog vodstva drugo poluvreme igramo nešto opuštenije  tako da i gosti pokušavaju nešto odigrati ali su bili bezopasni prema našem golu. U takvoj mirnoj igri opet ubrzavamo igru i stvaramo prilike za pogotke od kojih realiziramo 3 i povećavamo vodstvo na 10 - 0. Potom gosti uspijevaju iz jednog odličnog udarca smanjiti naše vodstvo na 10 - 1. Taj primljeni gol nas je opet probudio , tako da u posljednjih 10 min. igre postižemo još 3 pogotka za konačnu visoku pobjedu od 13 - 1, iako je na utakmici bilo propušteno još dobrih prigoda za postizanje pogodaka. Sve čestitke na prikazanoj igri koja je nagrađena visokom pobjedom.
Sastav: Taradi S. ( 59 min. Juras N. ) - Blažona J. - Hadeljan L. - Jančec G. - Cirkvenčić F. ( 36 min. Vugrinec Niko ) - Gazdek P. - Antonović A. - Šegović L. - Dodlek K. - Vugrinec Noa - Hadeljan P.
Strijelci :  1   -   0   5 min. Hadeljan P.  -  solo , oduzima loptu protivniku
                2  -   0   6 min. Vugrinec Noa - asi. Hadeljan P.