3. ožujka 2024.

JOŠ JEDNA POBJEDA PIONIRA U15

Petarda za goste iz Štefanca u pripremnoj utakmici Pionira....

NŠO MALA SUBOTICA-NŠ IVANOVEC/ŠTEFANEC 5-0 (2-0)

U nedjelju Pioniri U15 ugostili su vršnjake NŠ Ivanovec/Štefanec u pripremnoj utakmici koja se odigrala u Palovcu. Od samog početka pa do kraja susreta nadmoćna igra naše ekipe. Gosti tokom susreta uputili dva udarca prema našem golu. Iako smo u prvom poluvremenu igrali protiv vjetra, igra nam je bila kvalitetnija, sadržajnija sa puno dobrih  akcija a isticala se igra preko bokova. Nedostajala nam je preciznost udarca u samoj završnici akcije. Ipak nadmoćnost u igri okrunili smo pogotkom u 15. minuti. Dobra akcija po boku, prodor Baranašić Abela sa odličnom povratnom loptom koju Piknjač Martin posprema u gol za 1-0. Samo dvije minute poslije repriza akcije prvog gola. Prodor po boku Baranašić Abela i opet povratna lopta koju posprema u isti kut gola kao kod prvog Piknjač Martin za 2-0. Do kraja poluvremena igra se samo na jedan gol i to gostiju, stvaraju se prilike ali smo počeli malo komplicirati u završnom udarcu. Ipak pred sam kraj susreta uspijevamo probiti gostujuću obranu tako Vidović Sebastijan svojim prodorom upošljava na  drugoj stativi Baranašić Abela koji preciznim udarcem postiže gol za 3-0 u 64., minuti. Baranašić Abel u 68. minuti postiže svoj drugi gol na asistenciju Barić Ivana na 4-0. Da bi Bedić Karlo u posljednjoj 70. minuti igre asistirao loptu Horvat Vitu koji postiže gol za konačnih 5-0. Na ovoj utakmici zadatak je bio da svi igrači odrade svoju minutažu u igri a isto tako isprobavali smo igrače i na drugim pozicijama što su isti dobro odradili.

Strijelci :  1-0  15" Piknjač Martin - asi. Baranašić Abel
                  2-0  17" Piknjač Martin - asi. Baranašić Abel
                  3-0  64" Baranašić Abel - asi. Vidović Sebastijan
                 4:0  68" Baranašić Abel  - asi. Barić Ivano
                 5:0  70" Horvat Vito  - asi. Bedić Karlo
Igrali su : Dominić Teo 70", Nađ Noa 32", Juras Maksim 32", Obadić Dino 70", Barić Ivano 70"  Baranašić Abel 43", Horvat David 50", Debelec Domagoj 60", Horvat Vito 70", Vidović Sebastijan 44"  Piknjač Martin 41", ( Sovar Gabrijel 26", Bedić Karlo 36", Gazdek Pavlo 49", Plantak Roko 45" )
Nedostajao : Andročec Vito