13. ožujka 2017.

JUNIORIMA U17 POBJEDA NA OTVARANJU SEZONE

Juniori U17 odigrali su prvo kolo proljetnog dijela sezone na gostovanju u Dunjkovcu i teže od očekivanog ipak pobijedili.....

Prvu prvenstvenu utakmicu proljetnog dijela odigrali smo u okrnjenom sastavu.Okupilo nas se 11 igrača,od toga 5 Pionira.U takvom sastavu prvo poluvrijeme odigrali smo dosta ne angažirano,što su domaćini znali kazniti postigavši pogodak za vodstvo od 1 - 0.Drugo poluvrijeme što se tiče igre,igrali smo puno bolje od domaćina,ali domaćin ipak prvi postiže pogodak i povisuje vodstvo od 2 - 0.To vodstvo nas nije sputalo u daljnjoj igri,tako da posljednjih 20 minuta igre prvo ne koristimo 11 m,domaći golman brani udarac Lončariča.Da bi ipak u posljednjih 12 minuta igre uspjeli preokrenuti rezultat u svoju korist golovima Jančec D. 1 gol,Fleten S.F. 2 gola i Lončarić A. 1 gol za konačnu pobjedu od 4 - 2.