27. listopada 2021.

KUP/ NŠO MALA SUBOTICA - NŠ VARAŽDIN 0 - 6 ( 0-3 )

U 1/4 finalu Kup-a za Pionire naša ekipa poražena na domaćem terenu od prvoligaša iz Varaždina...

Pioniri U15 odigrali  su 1/4  kup utakmicu regije sjever  sa ekipom NŠ Varaždin koji se takmiči u I  HNL ligi. Naša ekipa u nekompletnoj postavi ( povreda - bolest ) sa četiri igrača 2009.g. Gosti u punom sastavu 2007.g. , fizički jači , čvršći od prve minute utakmice nametnuli očekivano visok tempo igre sa brzim dodavanjima. Taj pritisak stvorio im je u 5.min. korner iz kojeg lako postižu gol glavom za 0 - 1 . Samo dvije minute poslije opet korner za goste iz kojeg si sami pospremamo loptu u gol za 0 - 2 . Do novog gola čekali smo do 12.min. kada opet iz kornera primamo gol , gdje odlučuje opet visina. Do poluvremena rezultat se nije mijenjao zahvaljujući odličnim obranama našeg golmana . Što se tiče naše igre , djeca se nisu uplašila , odigrali su par dobrih dodavanja , u fazi obrane dobro djelovali ali fizički nismo mogli parirati . U 17.min. nam se ozlijedio Zadravec J. tako da smo i u tom napadačkom djelu bili oslabljeni. U drugom poluvremenu gosti i dalje imaju inicijativu ali smo njihove napade dobro ukrotili , imali su samo par udaraca prema našem golu ali bez nekih opasnosti . U drugom dijelu dobro smo parirali tamo do 57.min. kada gosti imaju nepotreban korner iz kojeg opet postižu gol za 0 - 4 . Već u slijedećoj 58.min. malo krivo dodavanje lopte , gostujući igrač kažnjava i postiže gol za 0 - 5 . I pred sam kraj susreta u 64.min. opet korner i pogodak za konačnih 0 - 6. Usprkos relativno visokom rezultatu ovo je veliki uspjeh ove naše ekipe sastavljene sa tri godišta. Čestitke svim igračima na zalaganju i borbenosti.
Igrali su : Horvat T. - Toplek S. - Juras L. - Žinić Da. - Marušić M. - Žvorc N. - Tomašek M. - Ružić J. - Barić I . ( 45 min. Horvat D. ) - Oršuš D. ( 61 min. Debelec D. ) - Zadravec J. ( 17 min. Kocijan V. )