11. travnja 2017.

LIMAČI U10 U PRIPREMNOJ UTAKMICI ODIGRALI 2-2

Pripremni ogled sa ekipom NŠ Varteks-Fotex Limača završio neriješeno....

Prijateljska utakmica sa puno dobrih akcija i poteza. Veći dio utakmice igrali su igrači koji imaju nešto manju minutažu u prvenstvu.
Moram napomenuti da su vrlo dobro odigrali svi igrači, vrlo disciplinirano i angažirano .
Gosti iz Varaždina poveli su 1 : 0 , da bi Matija Taradi izjednačio na 1 :1, nakon nekoliko propuštenih vrlo izglednih prilika Luke Bakse i Tina Švende.
U drugom poluvremnu gosti su ponovo poveli preciznim udarcom iz daljine . Nažalost Alex Horvat također nije uspio iskoristiti dvije odlične prilike ali nema veze bitan je pravilan pristup i realizacija će biti zasigurno puno bolja.
Na konačnih 2 : 2 zabija danas vrlo raspoloženi Niko Hertl.