21. kolovoza 2016.

LIMAČI U10 USPJEŠNI U PRIPREMNIM UTAKMICAMA

Uspješni Limači U10 u pripremnim utakmicama,dvije pobjede i remi...
U pripremnom periodu od 01.08. do 21.08 održana su 9 treninga i odigrane 3 utakmice.
17.08. odigrana je utakmica sa NŠ Rudarom iz Murskog Središća u Vratišincu.
Rezultat 3:3
Dobra, kvalitetna i čvrsta utakmica sa protivnikom koji se natječe u jačoj i kvalitetnijoj, više rangiranoj ligi.

Nakon našeg vodstva od 1:0 i 2:1 došlo je do preokreta pa su domaćini vodili 3:2 ali na kraju je naša najkvalitetnija postava u zadnjih 5 minuta uspjela izjednačiti.
Domaćini su nas uspjevali rezultatski dostizati zbog brojnih rotacija od 17 igrača u našoj momčadi.
Veoma sam zadovoljan pristupom i zalaganjem naših igrača zbog činjenice da je to bila prva utakmica nakon ljetne stanke ali i snažnog protvnika.
Za NŠ Općine Mala Subotica kategorije U-10 nastupili su  :
Toplek M, Baksa F., Jančec, Drvenkar, Taradi, Juras, Horvat P., Švenda D., Vlah, Švenda T., Horvat T., Vrbanec K., Bašek, Baksa L., Horvat A.,Toplek S., Moreno ????
Strijelci : Švenda Deni ( 0 : 1 ) Juras Luka ( 1 : 2 )  , Vlah Bruno ( 3 : 3 )
18.08. odigrana je utakmica sa NK Čukovcom u Čukovcu.
Rezultat 0 : 2 za NŠ Općine Mala Subotica

Bili smo kvalitetnija ekipa, fizički i tehnički bolje pripremljena. Mnogo je prilika promašeno ali to je razumljivo za pripremni period.
Bitno je spomenuti i pohvaliti odličnu  igru naše obrane koja nije dopuštala domaćinima da stvore prilike.
Toplek M, Baksa F., Jančec, Drvenkar, Taradi, Horvat P., Švenda D., Vlah, Švenda T., Horvat T., Vrbanec K., Bašek, Baksa L., Horvat A.,Toplek S.,
Strijelci : Horvat Aleks ( 0 : 1 ) , Vlah Bruno ( 0 : 2 )
20.08. odigrana je utakmica sa NK Slogom Čakovec u Maloj Subotici.
Rezultat 5 : 2
Odlična utakmica sa puno trke ali i golova, preokreta i na kraju zaslušene pobjede naših igrača.
Nakon našeg vodstva od 1:0 i gosti su krajem prvog poluvremena izjednačili na 1 : 1  i već početkom drugog poluvremena preokrenuli rezultat na 1:2 .
Ali kao što je već to bilo i ranije naši igrači su pojačali tempo igre  i  kontinuirano vršili pritisak na goste što je rezultiralo sa još 4 gola u mreži gostiju i konačnim rezultatom
5 : 2
Odlična igra naše ekipe, naši dečki su opet pokazali karakter i borbenost jer smo nakon rotacije velikog broja igrača opet uspjeli preokrenuti rezultat , izjednačiti i pobjediti sa nekoliko golova razlike što je dobar pokazatelj za početak prvenstva.
Toplek M, Baksa F., Jančec, Drvenkar, Taradi, Horvat P., Švenda D., Vlah, Švenda T., Horvat T., Vrbanec K., Bašek, Baksa L., Horvat A.,Moreno ????
Strijelci : Vlah Bruno, Švenda Tino, Horvat Patrik, Deni Švenda

U ponedjeljak 22.08. dogovorena je zadnja,  4 po redu pripremna utakmica uoči početka prvenstva sa NK Trnavom iz Goričana .
Igramo u u Maloj Subotici u 18 sati te sa tom utakmicom i još 2 treninga završavamo pripremni period sa  ukupno planiranih i održanih 11 treninga i 4 odigrane utakmice.
Trener : Neven Kreslin, pro