21. kolovoza 2017.

MLAĐI PIONIRI U12/ NŠ SVETI JURAJ NA BREGU-NŠ MALA SUBOTICA 0-6(0-4)

U pripremnoj utakmici Mlađih pionira,sa pola tuceta počastili smo domaćine.....

Mlađi pioniri U - 12 odigrali pripremnu utakmicu sa vršnjacima Sv.Jurja na Bregu i uvjerlivo pobjedili sa 0 - 6.Naši igrači bili su bolji tijekom cijelog susreta ,odigrali smo vrlo dobro na samom terenu,igralo se kombinatorno, stvarale prigode za pogodke,posebito u prvom poluvremenu gdje smo naprosto igrali na jedan gol i u takvoj igri postigli smo 4 pogodka,a mogla je lopta završiti u domačoj mreži još po koji put. Drugo poluvreme ista priča s time da domačin ipak nešto u polju pokušava igrati ali bez rezultata.Naša ekipa u drugom poluvremenu postiže još 2 pogodka ali i dobro se napromašivala .Tako je konačni rezultat uvjerliva pobjeda od 0 - 6.Treba istaknuti odličnu i discipliniranu igru svih igrača.
Strijelci: 0  -  1   13 min.  -  Vugrinec Niko  -  asi. Švenda D.
             0  -  2    17 min  -  Taradi M.          -  asi. Švenda D.
             0  -  3    20 min. -  Švenda D.        -  asi. Vugrinec Niko
  11 m   0  -  4    29 min. -  Taradi M.          -  Prekršaj nad Horvat A.
             0  -  5    33 min. -  Horvat A.         -  asi.  Švenda D.
             0  -  6    44 min. -  Taradi M.         -  uzima loptu protivniku i ide u solo akciju
Sastav: Blažpna J. - Toplek M. - Kreslin M. - Hadeljan L. - Cirkvenčić F. - Gazdek P. - Taradi M. - Jančec N. - Švenda T. - Vugrinec Niko - Švenda D.
 Još su igrali: Marčec A. - Horvat A.
Trener :  Stjepan Makar