13. ožujka 2017.

MLAĐI PIONIRI U12 POBJEDOM ZAVRŠAVAJU PRIPREME

Uvjerljiva prezentacija Mlađih Pionira na kraju priprema za nastavak prvenstva....

NŠO MALA SUBOTICA  -  NK MLADOST KOMET   8 ( 8 )  -  5 ( 0 )

Posljednu svoju pripremnu utakmicu odigrali su Mlađi Pioniri pred proljetnim djelom prvenstva.Budući da u toj kategoriji imamo 22 igrača,odigrali smo sa dvije postave.Prvo poluvrijeme igrala je standardnija postava koja je odigrala jako kvalitetno i postigla 8 pogodaka,za uvjerljivo vodstvo.Nakon kompletne izmjene igrača u drugom poluvremenu gosti dolaze do daha i imaju inicijativu i postižu u tom djelu 5 pogodaka i ublažuju poraz na konačnih  8 - 5.

Strijelci : Hadeljan P.  4 gola