1. ožujka 2024.

NŠO MALA  SUBOTICA-NŠ DINAMO/ZELENKO 3-0 (2-0)

Uvjerljivi su bili Pioniri ovoga četvrtka u pripremnoj utakmici....

U četvrtak  29.2.2024. u noćnom terminu Pioniri U15 odigrali su uzvratnu pripremnu utakmicu sa NŠ Dinamo/Zelenko na igralištu u Palovcu. Nakon prve odigrane utakmice u Domašincu i pobjede naše ekipe ponovila se odlična igra i u uzvratu. Od samog početka susreta naša ekipa nametnula je agresivnu i  napadačku igru iz koje su bile izrađene dobre akcije opasne po gol gostiju. Već u četvrtoj minuti igre uz kvalitetno odigravanje lopte između naših igrača, Piknjač Martin izlazi sam pred golmana ali završni udarac završava iznad prečke. Naši igrači ne posustaju već vrše još veći pritisak na protivnički gol. Takva igra nam donosi vodstvo od 1-0 u šestoj minuti kada u lijepoj akciji po boku  do lopte dolazi  Piknjač Martina koji odigrava loptu Barić Ivanu koji lijepim udarcem postiže gol. Naši igrači igraju jednostavno. protok lopte je dobar pa tako da gosti ne mogu parirati našoj igri u tom trenutku. Vodstvo povećavamo na 2-0 u petnaestoj minuti kada Piknjač Martin izvodi korner, gostujući igrač odbija loptu koja opet dolazi do Piknjač Martina te konačno lijepim udarcem postiže pogodak. Tokom cijelog prvog poluvremena gosti pokušavaju sa kontrama ugroziti naš gol ali naši igrači u fazi obrane dobro su reagirali te opasnosti po naš gol nije bilo. U prvom poluvremenu naša ekipa mogla je i morala postići još po koji gol. U drugom poluvremenu naša ekipa nastavila sa dobrom igrom i u četrdeset i devetoj minuti dolazimo do povećanja vodstva od 3-0 u akciji Piknjač Martina koji proigrava loptu do Horvat Davida te lopta završava u golu. Do kraja susreta igra je postala ravnopravnija sa par prilika sa obije strane ali rezultat se nije mijenjao . Tokom susreta radili smo izmjene tako da je svaki igrač imao mogućnosti prezentirati svoju igru. Na kraju potpuno zaslužena pobjeda naše ekipe.
Strijelci :  1-0   6 "  Barić Ivano - asi. Piknjač Martin
                  2-0   15 " Piknjač Martin
                  3-0   49"  Horvat David  - asi. Piknjač Martin
Igrali su : Dominić Teo, Nađ Noa (21" Gazdek Pavlo), Juras Maksim, Obadić Dino, Baranašić Abel (12" Horvat Vito), Horvat David  (57" Vidović Sebastijan ), Barić Ivano, Debelec Domagoj (57" Sovar Gabrijel) Bedić Karlo (36" Plantak Roko), Piknjač Martin
Nedostajao : Andročec Vito