5. kolovoza 2023.

NŠ IVANOVEC/ŠTEFANEC - NŠO MALA SUBOTICA  0-13 ( 0-6 )

Još jedna pobjeda Pionira U15 u pripremnoj utakmici odigranoj danas u subotu...

Danas u subotu 5.8.2023. Pioniri U15 odigrali su svoju drugu pripremnu utakmicu u Štefancu sa NŠ Ivanovec/Štefanec. U uvjerljivoj igri a igralo se pretežito na jedan gol postigli smo trinaest pogodaka . Na samom terenu bila je razlika u kvaliteti same igre u našu korist . Kreativnost u igri naše ekipe bila jako dobra sa puno dobrih proigravanja te sa dosta dobrim završnim udarcem pa smo stoga u prvom poluvremenu postigli šest pogodaka a bilo je još prilika za još po koji pogodak. U drugom poluvremenu ista slika igre iz prvog djela. Dominantna igra pa stoga stvaramo prilike od kojih  postižemo  još sedam pogodaka a mogli smo postići još pokoji. Domaćin skromnog izdanja pa nam je ova utakmica poslužila za uigravanje nove ekipe koja je u stvaranju jer nam je u ovom prijelaznom roku iz ove ekipe otišlo troje igrača: Žvorc Noa (Međimurje ), Kocijan Vito ( Nafta -Lendava ) te Zadravec Jakov koji se još traži??? Na kraju susret je završio visokom pobjedom naše ekipe od 0-13. Na današnjoj utakmici pogotke  za našu ekipu postiglo je deset igrača.
Strijelci:  Horvat David  16" , 37" i 59 "