1. travnja 2019.

NŠ MALA SUBOTICA - NK DUBRAVČAN ( D.Dubrava) 3-4 (1-2)

Poraz Pionira U15 u posljednjoj utakmici pred početak proljetnog dijela sezone....

U Nedjelju 31.3.2019. Pioniri U15 odigrali su pripremnu utakmicu sa ekipom NK Dubravčan iz Donje Dubrave i pretrpjeli poraz od 3-4.Gostujuća ekipa se takmiči u MNS gdje igraju sa godištem 2003,što je jednu godinu starije od naše ekipe. Iako su gosti fizički bili jača ekipa,na samom terenu odvijala se ravnopravna igra,igralo se dosta kvalitetno sa obije strane.U takvoj igri gosti nakon naše prilike za postizanje gola koje ne realiziramo imaju brzu kontru i u 16 min. postižu gol za 0 - 1. U 23 min. uspijevamo poravnati rezultat na 1 - 1 nakon dobre akcije Hadeljan P. odigrava do Dodlek K. koji  postiže gol.U posljednjoj min. igre prvog poluvremena gosti postižu gol nakon lošeg izbijanja lopte našeg igrača unutar 16 m. i to je bilo 1 - 2  u 35 min. U drugom poluvremenu mi imamo više prilika za postizanje gola,ali previše kompliciramo u samoj završnici. Gosti se dobro brane i iz kontri nakon naših pogrešaka postižu golove i to u 46 min. za 1 - 3 , i u 61 min. povećavaju vodstvo na 1 - 4. U samoj završnici uspijevamo ublažiti poraz i to golovima u 65 min. kada gol postiže Taradi S. na 2 - 4 nakon asistencije Hadeljan P. i u 67 min. kada gol postiže Hadeljan P.nakon asistencije Taradi S. na 3 - 4 što je bio i krajni rezultat.U ovoj utakmici iako smo postigli 3 gola,propustili smo u svakom poluvremenu barem po 4 čiste gol prilike, tako da je i rezultat mogao biti i na našoj strani.
Sastav: Taradi S. - Blažona J. - Đurkin L. - Jančec G. - Antonović A. - Cirkvenčić F. - Vlašić P. - Dodlek K. - Šegović L. - Vugrinec Noa - Hadeljan P.