18. veljače 2018.

NŠ OPĆINE MALA SUBOTICA - NŠ OMLADINAC/SLOBODA 14-1 (5-0)

Golijada Limača U10 u posljednjem kolu Zmske lige........

U posljednjem kolu Zimske lige, naši su Limači odigrali i najbolju svoju utakmicu. Zrelu, angažiranu i ozbiljnu utakmicu odigrali su svi igrači od prve do zadnje minute. Razina kvalitete igre je bila iznimno visoka te je rezultat mogao biti i s još više pogodaka u mreži protivnika. Protivnici nam ni u jednom segmentu igre nisu mogli parirati, osim početnih 7-8 minuta susreta, kad smo opet zapucali nekoliko prilika. No kad se otvorilo, išlo je sve u našu korist. Do poluvremena je bilo 5-0, a u nastavku smo zabili još devet pogodaka, dok smo jedini gol primili 20 sekundi prije posljednjeg sučevog zvižduka. 5 je pogodaka postigao kapetan Tino Švenda, 3 je dodao Patrik Horvat, 2 Niko Hertl, dok su po jedan pogodak postigli Jakov Zadravec, Marko Tomašek, Ivan Bašek i Moreno Drvenkar. Sljedeće subote se u dvorani DG u Prelogu igra završnica Zimske lige sezone 2017/18.

Igrali su: Tin Horvat, Ivan Bašek, Luka Juras, Moreno Drvenkar, Niko Hertl, Marko Tomašek, Patrik Horvat, Tino Švenda, Jakov Zadravec. Trener:Tomislav Podgorelec.