6. lipnja 2022.

NŠO MALA SUBOTICA-NŠ NOGOMETAŠ 13 10-5

Pripremna utakmica Početnika U8 odigrana u nedjelju završila pobjedom....

Pripremna utakmica sa mnogo postignutih pogodaka. Naši nogometaši su vrlo brzo poveli  sa  4 : 0  već nakon početnih 5 minuta utakmice. Tada slijede rotacije unutar ekipe, testiranja pojedinih igrača na različitim pozicijama. Pojedini igrači su se odlično snašli ,neki trebaju još uigravanja. Svi zajedno moraju još više ubrzati igru i pružiti više odgovornosti u taktičkom segmentu naročito protiv momčadi koje nisu uigrane. U prvom poluvremenu postižemo 5 a primamo 2 gola. U drugom poluvremenu postižemo opet 5 ali i  primamo 3 gola.
Sastav : 1. Piknjač Karlo ( VR ) 2. David Sečan  3. Leon Kreslin  4. Edo Novak  5. Nino Hajdinak  6.  Dorian Tizaj  7. Ian Herman  8. Emil Markač  9. Luka Hrastić 10. Ivano Vitez 11. Marin Višnjić
Strijelci : Dorian Tizaj - 4x