15. veljače 2020.

NŠO MALA SUBOTICA - NŠ OMLADINAC/SLOBODA 2-4 (0-2)

Poraz Limača u zadnjem kolu Zimske lige.....

Neočekivan poraz Limača na kraju Zimske lige. Iako smo prije susreta slovili kao favoriti, ničime to na terenu nismo opravdali. Nije bilo htijenja, energije, discipline a ekipa je generalno veći dio susreta izgledala bezvoljno i malodušno. Motivirani protivnici iskoristili su takvo naše stanje i više nego zasluženo nanijeli nam drugi poraz ove sezone. Analizirajući utakmicu naša je momčad postojala samo prvih pet i zadnjih deset minuta susreta. Ostatak vremena gledali smo mučenje na terenu s loptom i bez lopte, pregršt grešaka u našim redovima te kroničnu bezvoljnost u većine igrača. I takvi nikakvi mogli smo u zadnjih deset minuta, kad smo bili dobri, dostići i prestići prednost no šlampavost i dekoncentracija pred golom rezultirala je tome da smo nakon 0-4 tek uspjeli smanjiti na 2-4 s dva gola kapetana Vita Kocijana.
Igrali su:Rebernik, Juras, Horvat D., Plantak, Kocijan, Sovar, Baranašić, Debelec, Taradi, Barić, Vurušić, Kočiš, Vidović, Nađ i Gazdek. Trener:Tomislav Podgorelec.
Nedostajali:Horvat V.