26. ožujka 2019.

NŠO MALA SUBOTICA-NŠ SVETI MARTIN 1-8 (0-5)

Poraz Pionira U15 u pripremnoj utakmici odigranoj minulog vikenda....

U Subotu 23.3.2019. U-15 Pioniri odigrali pripremnu utakmicu pred nastavak prvenstva sa ekipom Sv. Martin.Gosti fizički jači i kvalitetniji u igri te to koriste i pritišću na naš gol što je rezultiralo brzim golovima u 6 , 9 i 11 min. igre kada je već 0 - 3 za goste.Nakon ulaska u igru Dodlek K. i Šegović L. počeli smo nešto i igrati,tako smo stvorili dvije dobre prilike ali bez realizacije.Gosti u 22 min. imaju 11 m kojeg realiziraju na 0 - 4 i pred sam kraj prvog poluvremena postižu gol za 0 - 5. U drugom poluvremenu gosti u 40 min. igre povećavaju vodstvo na 0 - 6. Nakon visokog vodstva gostiju slijedilo je 20 min.dobre naše igre,u kojoj smo postigli jedan gol i to u 54. min. kada Dodlek K. smanjuje vodstvo gostiju na 1 - 6 nakon dobro odigrane lopte Vugrinec Noe.U tom djelu propustili smo realizirati još tri zicera za smanjenje rezultata.Gosti to kažnjavaju i u posljednjih 10 min. igre postižu još dva gola za konačnu visoku pobjedu od 1 - 8. U našoj igri bilo je previše oscilacije u igri,sa puno pogrešaka,što kvalitetna ekipa gostiju sve kaznila golovima.U nadi kvalitetnijeg izdanja i angažmana svih aktera naše ekipe,u što ne sumnjamo očekujemo početak proljetnog dijela prvenstva.
Sastav: Juras N. - Blažona J. - Đurkin L. - Jančec G. - Taradi S. - Vugrinec Noa - Vlašić P. - Taradi M. - Cirkvenčić F. - Vugrinec Niko i Hadeljan P.