ODIGRANE DVIJE PRIPREMNE UTAKMICE

Ovoga vikenda Limači i Mlađi Pioniri odigrali su pripremne utakmice......

U11
NŠ BAT - NŠO Mala Subotica 3-5 ( 2-1 )
U petak 18.08. su u  Novom Selu Rok naši igrači kategorije  U11 odigrali pripremnu utakmicu sa vršnjacima iz NŠ BAT. Početak utakmice nije bio dobar za naše igrače. Domaći su brzo poveli sa dva vrlo atraktivna pogotka iz daljine. Unatoč početnom šoku naši igrači igraju vrlo dobro stvarajući prilike ali najbolji igrač u prvom poluvremenu zasigurno je bio domaći vratar. Naša ekipa je dobro kontrolirala igru sa posjedom lopte ali nismo bili dovoljno odlučni u napadu. Iako smo igrali u prilično izmijenjenom sastavu te sastavu u kojem smo isprobavali nekoliko taktičkih varijanti sa novim igračima možemo biti zadovoljni prikazanim. Nakon dva pogotka domaćih Dorian Kolarić svojom upornošću smanjuje vodstvo na 2-1 te tako završava prvo poluvrijeme. U drugom poluvremenu opet radimo izmjene taktičkih pozicija igrača koje su rezultirale do puno konkretnije igre naročito u završnici. Dorian Tizaj izjednačuje rezultat na 2-2 prekrasnim pogotkom svladavši sjajnog golmana domaćih udarcem iz daljine. Nakon izjednačenja osjetili su naši igrači da zanos protivničke ekipe pada, te su poveli drugim pogotkom Doriana Kolarića, ovaj puta glavom, nakon asistencije, kvalitetnog izvedenog ubačaja sa strane Leona Kreslin. Vodstvo povisuje i povećava prednost Karlo Žvorc sa dva efektivno postignuta pogotka.
Domaćini na kraju ipak uspijevaju postići jedan pogodak za konačni rezultat utakmice od 3-5.
Sastav : Kamenić Grga, Jurinić Kevin, Horvat Karlo, Kreslin Neven, Kolarić Dorian, Tizaj Dorian , Herman Ian , Gavez Karlo , Žvorc Karlo
još je igrao  :  Marković Vito
Strijelci- Kolarić, Žvorc 2 gola te Tizaj 1 gol.
U13
NŠO Mala Subotica - NA Međimurje 3-3 ( 2-1 )
U nedjelju u 10,00 sati naši igrači kategorije U13 su ugostili ekipu NŠ Međimurje. Naši igrači su igrali u kombiniranom sastavu te su prikazali kvalitetnu igru i pružili dobar otpor kvalitetnoj ekipi NA Međimurje koje je nastupila u najjačem sastavu pripremajući se za prvenstvo Prve NL HNS Središte Sjever. Igralo se vrlo dinamično i čvrsto sa kvalitetnim akcijama. Moramo istaknuti našeg golmana Tea Dominića koji je odradio kvalitetnu utakmicu obranivši gostima nekoliko izvrsnih prilika te se sa svojim vrhunskim reakcijama definitivno istaknuo kao prvo ime utakmice. Naša ekipa se orijentirala na igru u sredini sa većinom igrača te čvrstu obranu orijentiranu na kontranapade. Takav način igre donio nam je i rezultatsku prednost od 2-1. U drugom poluvremenu naša ekipa teško prati visoki ritam utakmice te nakon nekoliko velikih pogrešaka uzrokovanih umorom i dekoncentracijom dopuštamo gostima da postignu dva pogotka te tako preokrenu rezultat na 3-2. Unatoč tome što je gostujuća ekipa došla sa dvadesetak igrača te kontinuirano osvježavala ekipu naši dečki su motiviranim pristupom uspjeli izjednačiti rezultat te  imali i prilike postići pogodak pred sam kraj utakmice ali nedostajalo je koncentracije u završnici.
Sastav : Dominić Teo, Čurila Ante, Držanić Jakov, Cvrtnjak Lucian, Plaftak Marin, Bedić Karlo , Horvat Vito, Plantak Roko,Vidović Sebastian, Gabrijel Sovar, Taradi Abel. još su igrali: Dorian Tizaj, Nikša Zeko
Strijelci : Horvat Vito, Plantak Rok,  Bedić Karlo
Trener: Neven Kreslin