25. siječnja 2017.

MLAĐI PIONIRI U12 ZASTALI U SKUPINI NA TURNIRU I ODIGRANO JE PRVO KOLO ZIMSKE LIGE ZA LIMAČE U10

Minule subote odigrano prvo kolo zimske lige za Limače U10 dok su Mlađi Pioniri U12 zastali u skupini na dvoranskom turniru u Sv Jurju na Bregu.....

U Subotu 21.1.2017 kategorija U-12 igrala na dvoranskom turniru u organizaciji NŠ Sv.Juraj na Bregu.Igrali smo sa 2004 godištem u grupi sa NK Podravac iz Virja gdje smo izgubili sa 3-0.Drugu utakmicu igrali smo sa domaćinom 1-1 gol je postigao Taradi Samuel.I treću odlučujuću za daljnji plasman igrali smo sa NŠ Sloga i izgubili sa 1-0,tako da se nismo uspjeli plasirati u završnicu turnira.

Za NŠO MALA SUBOTICA igrali su sljedeči igrači: Taradi S.- Blažona Josip - Horvat T. - Đurkin L. - Šegović L. - Hadeljan P. - Šoštarić P. - Vugrinec Noa i Vugrinec M.

U subotu, 21.01.2017. u dvorani OŠ Podturen je odigrano I.kolo Zimske lige za Liimače .
Naši igrači kategorije U - 10 su odmjerili snage sa već vrlo dobro poznatim protivnikom NŠ Međimurje.Naime unatrag dva mjeseca na svim turnirima na kojima smo sudjelovali uvijek smo igrali zajedno u skupinama tako da se igrači međusobno vrlo dobro znaju.
Rezultat utakmice : NŠ Međimurje  -  NŠ Općine Mala Subotica    3  :   2
Taktički odlična i vrlo borbena igra naše ekipe.Prvo poluvrijeme bili smo bolji od vršnjaka iz NŠ Međimurja, stvorili 3 vrlo izgledne prilike, ali nažalost Luka Juras nije bio dovoljno koncentriran.Poveli smo u 16. minuti zgoditkom Matije Taradija  i držali vodstvo sve do nekoliko minuta prije kraja prvog poluvremena kada domaćini NŠ Međimurje zabija gol udarcem iz daljine, pomalo sretno.
Poluvrijeme završava neriješenim ishodom 1 : 1.
Drugo poluvrijeme domaćin NŠ Međimurje polako uspostavlja terensku inicijativu najviše iz razloga velike rotacija - izmjena naših dvanaestero igrača  jer se igralo u sistemu sa 4 igrača u polju. Domaćini postižu još dva pogotka zbog naših velikih pogrešaka te se rezultat mjenja na 3 :1 za NŠ Međimurje. Na konačnih 3 : 2 gol zabija Luka Baksa.
Strijelci : Matija Taradi  ( 0 : 1 )
              Luka Baksa   ( 3 : 2 )