11. kolovoza 2016.

PIONIRI U PRVOJ PRIPREMNOJ UTAKMICI POBIJEDILI SLOGU U GOSTIMA

NK Sloga Čakovec-NŠ Mala Subotica 4-6 (1-5)

Kiša i dosta hladno vrijeme nisu smetali za odličnu igru naših igrača.....

Prvu prijateljsku utakmicu odigrali smo kod Sloge u Čakovcu. U prvom poluvremenu odigrali smo odlično. Disciplinirano  i agresivno na terenu. Nakon brzih prodora preko Mikulaja stvaramo prigode iz kojih postižemo 5 lijepih pogodaka.

14- min. 0 - 1 Cirkvenčić N. na asistenciju Mikulaja.

20. min. 0 - 2 Mikulaj na asistenciju Cirkvenčić N.

22. min. 0 - 3 Jančec L. na asistenciju Horvat L.

26. min. 1 - 4 Cirkvenčić N. na asistenciju Mikulaja

28. min. 1 - 5 Cirkvenčić N. na asistenciju Mikulaja

U drugom poluvremenu pada koncentracija i snaga u igri, te primamo dva pogotka nakon gresaka u veznoj i obrambenoj liniji.

Nakon toga ravnopravna igra gdje postižemo jedan pogodak te na kraju jedan primamo za konačnu pobjedu od 4 - 6.
Jedini pogodak u drugom poluvremenu postigli smo u 55. min. Kocijan F. na asistenciju Mikulaja.

Sve čestitke igračima na dobroj igri i zasluženoj pobjedi, te bi prvo poluvrijeme trebalo biti primjer kako bi trebalo pristupiti svakoj utakmici.

Igrali su: Martan, Blažona Josip, Držanić, Hrgović, Jančec L., Kocijan, Toplek, Horvat, Mikulaj, Cirkvenčić i Jančec M.

Sljedeća utakmica na rasporedu je već u Subotu 13.08.2016. u Novakovcu u 15:30.