2. prosinca 2023.

PIONIRI U15 BEZ PLASMANA U ZAVRŠNICU

Drugog dana Memorijalnog turnira "Patrik Ćurin" Pioniri zapeli u skupini...

Ove subote drugog dana Memorijalnog malonogometnog turnira " PATRIK  ČURIN " igrali su Pioniri U15  2009 g. i mlađi. Na turniru je sudjelovalo 12 ekipa koje su bile podijeljene u tri grupe po 4 ekipe. Naša ekipa bila je u grupi "A" sa ŠN Rudar crni, ŠN Sv. Martin 2 i NK Sloboda crveni ( Varaždin ). Prvu utakmicu  igrali smo sa NK Sloboda crveni i izgubili sa 2-1. Poveli smo pogotkom Piknjać Martina. U daljnjem tijeku susreta stvorili smo prilike za pogodak ali nije bilo sreće. U zadnje dvije minute primamo dva nespretna pogotka te gubimo utakmicu . Drugu utakmicu igrali smo sa ŠN Sv. Martin 2 i u uvjerljivoj igri pobijedili smo visokom rezultatom od 5-1 pogodcima Juras Maksima i Piknjać Martina po dva gola dok pak je Horvat David bio jednom precizan. Treću utakmicu odigrali smo sa ŠN Rudar crni i izgubili sa 2-1 . Rudar je poveo sa 1-0 u trećoj minuti da bi naša ekipa poravnala rezultat na 1-1 u petoj minuti pogotkom Horvat Davida. Ostatak susreta vršimo pritisak i stvaramo prilike ali nikako da postignemo pogodak pa smo na kraju bili smo kažnjeni na način da smo primili pogodak tri sekunde prije kraja susreta. Uz malo sreće na kraju smo mogli proći u polufinale. Sve čestitke igračima na prikazanoj igri .

Za ekipu igrali su : Gazdek Pavlo, Piknjać Martin, Juras Maksim, Horvat David, Barić Ivano, Debelec Domagoj i Obadić Dino
Nedostajali : Baranašić Abel, Nađ Noa, Horvat Vito, Plantak Roko, Vidović Sebastija, Sovar Gabrijel i Dominić Teo.
Trener : Kolar Nikola