12. studenoga 2018.

PIONIRI U15: DINAMO(D)-SPARTAK 3-1(1-0)

Uzvratna prijateljska utakmica Pionira U15 odigrana u subotu završila porazom...

I u uzvratnom susretu U - 15 pioniri izgubili u Domašincu od Dinama sa 3 - 1. Ovaj susret odigrali smo u jako izmjenjenom sastavu , budući da su nedostajali Hadeljan P. , Hadeljan L. , Đurkin L. , Jančec G. , Vlašić P. i Juras R., ekipu smo popunili sa U-13 mlađim pionirima . Kroz utakmicu uvidjeli smo pojedinačne mogućnosti u samoj igri. Domaća ekipa fizički jača i iskusnija od nas  imala inicijativu u igri , gdje smo se dobro suprostavili prema domaćim igračima , tako da smo u prvom poluvremenu primili jedan nepotreban gol , pogreška naša dva igrača na lopti koju oba promašuju i domaćin to kažnjava golom u 14 min, igre za 1 - 0. Mi u takvoj igri pokušavamo na kontru nešto učiniti , tako da smo u tri navrata stvorili dobre prilike ali završnica nam je bila slaba. Drugo poluvreme odigrali smo nešto kvalitetnije od prvog djela , jer smo igrali nešto kvalitetnije prema naprijed. U 50 min. igre domaćin dolazi do vodstva od 2 - 0 nakon gužve u 5 m. Ubrzo  već u 52 min. smanjujemo vodstvo domaćina na 2 - 1 , gol postiže Dodlek K. nakon pogreške domaćeg igrača koji zaobilazi golmana i postiže gol.Poslije postignutog našeg gola stvorili smo još tri gol prilike koje ne uspjevamo pretvoriti u gol. Domaćin u 63 min. igre nakon naše propuštene prilike vrši kontru uz puno sreće lopta završava u našem golu za 3 - 1.Do kraja susreta rezultat se više nije mijenjao iako smo mogli smanjiti domače vodstvo. U ovoj utakmici mlađi pioniri uvidjeli su čvrstinu i agresivnu igru u kojoj su se dosta dobro nosili.
Strijelci : 1  -  0    14  min.